Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníTeplice

Hledas krasnou blondynu , tak to nejsem , jsem chytra , vim co chci a koho chci .

Chci se mít fajn , hledám zajištěného , chytrého a baviciho může .

Kino
Hudba
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám muže, který chce poznat rozvedenou, štíhlou ženu 170/57 kg z Teplic z vyřešenou minulostí.

ŽenaVážně 29 let Teplice

TOP  19.2.2020

Ahoj tak jdu zkusit štěstí snad se to povede je mi 28 let mám osmiletou dceru jsem plnoštíhlé postavy a hledám upřímného sympatického chlapa co má rád srandu a nestydí se ukázat ženě že ji má rád a má vyřešenou minulost rád zajde do kina na výlet a nebo rád něco podniká s přáteli nějaké to grilování nebo si udělá rád krásný večer se svojí budoucí polovičkou .

Myslím, že na věku nezáleží.Jde o to, co člověk dělá.jak mu to myslí a jak je duševně čilý, ne o to co máte zapsané v dokladech. Znám spoustu lidí, co jsou o polovinu mladší nežli já ale jsou úplně vyhaslí.

Hledám MUŽE to je všechno. Já 25 let bruneta, dlouhé vlasy, velké hnědé oči, postava akorát(váha), měřím 157cm. Jsem přímá a upřímná. Jen vážně. Fotku ráda pošlu když ji pošleš první.

ŽenaVážně 56 let Teplice

TOP  19.2.2020

55 letá žena se zájmem o přírodu, výlety, kulturu, tanec a zábavu hledá upřímného a spolehlivého muže nekuřáka, přiměřeného věku a zájmů pro příjemnou cestu životem založenou na vzájemné úctě a toleranci Je důležité si uvědomit co od života chci, zda jistotu, upřimnou lásku, rodinu nebo jen vzrušení, touhu.V tom je hlavní pointa celé situace na počátku seznamování touha nerovná se láska, je to jen chvilkově opojný pocit štěstí, který jak rychle začal tak rychle skončíDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Teplice
Žena | 53 let
Trutnov
Žena | 36 let
Litvínov
Žena | 34 let
Příbram

ŽenaVážně 22 let Teplice

TOP  14.2.2020

Ahoj hledám obyčejného a hodného přítele minimálně do 30 let budu ráda i za foto :-)

ŽenaVážně 30 let Teplice

TOP  14.2.2020

Hledám kluka kterém nevadi deti mam dve

ŽenaVážně 57 let Teplice

TOP  9.2.2020

Navigaci, se kterou bych našla svoji lásku ještě nevymysleli - tak to zkouším touto cestou. Do ní bych zadala, že hledám partnera se zájmy o sport, kulturu a cestování. Třeba Tě i tak najdu :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 32 let
Praha
Žena | 41 let
Praha