Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Turnov

Modrooka dlouhovlaska, silnejsi postavy hleda tu svou druhou polovicku. Nekourim, nepiju, uz vim o cem je zivot.Vlastne mam vsechno..chybi mi jen chlap, ktery za to bude stat..bude milovat me a ja zase jeho..se vsim co k tomu patri..prosim jen vazne, jinak je to jen ztrata casu..

ŽenaVážně 45 let Turnov

TOP  18.8.2019

Chtěla bych mít na chvilku křídla a podívat se na svět z výšky. Možná bych zahlédla i Tebe... Toužím milovat a být milovaná.Vesmíre, kde ho mám hledat? Neztracim naději, že jsi. Zdravím všechny skutečné muže, které čtou mé řádky. Čekám tu na TEBE abych mohla být Tvou vrbou, milenkou, přítelkyní a možná i partnerkou...na to ale nespěchám, to vyplyne.Přeju si být s opravdovým mužem, který je pro mou osobu inspirativní a pokud si myslíš, že píšu o Tobě, pošli signál...OTEVŘEME SVÁ SRDCE.

Ahooj, není tu náhodou nejhodnější chlap na světě? Mooc ráda bych ho poznala :) Na věku nezáleží, jen na sympatiích.. Mě 23 a jsem z Liberce.

Je mi smutno a proto bych ráda našla muže, který mi smutek vymění za radost a příjemné chvíle. Jsi-li sympaťák, pohodový, ferový, hodný chlap a stojíš o lásku, klid a pěkný život, ozvi se mi........foto výměnou.

ŽenaVážně 41 let Turnov

TOP  29.7.2019

Dobrý den. Jsem svobodná matka, 41 let, žiji na vesnici v domečku a ráda bych poznala hodného a pohodového muže 40 - 50 let.

ŽenaVážně 36 let Turnov

TOP  3.7.2019

Hledám sympatického pohodového chlapa pro rodinný život.

Mladá žena ve věku 37. let s dvěma dětma, hledá příjemného muže ve středním věku s vyřešenou minulostí. Nejlépe Ústecký krajDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 31 let
Praha
Žena | 44 let
Brno
Žena | 49 let
Klášterec nad Ohří
Žena | 36 let
Poděbrady

ŽenaVážně 66 let Turnov

TOP  11.5.2019

Hledám kamaráda/přítele pro trávení společných chvil a výletů. Já modrooká, sympatická žena z malého města.

ŽenaVážně 20 let Turnov

TOP  4.5.2019

Ahoj hledám hodného, vtipného, upřímného a věrného kluka, který by mě měl aspoň trochu rád a byl mi oporou. Nehledám kluka na jednu noc, ale lásku na celý život, snad ??Jsem taková crazy holka do nepohody. Jinak jsem hodná, milá a spolehlivá, ale dokážu být zlá, pokud se jedná o falešné lidi a pomlouvání mých nejbližších přátel. Jsem taková vrba pro přátele, ale pokud se najde nějaký ctitel budu i pro něj jeho vrbou či možná něco víc ??

ŽenaVážně 37 let Turnov

TOP  15.4.2019

Hledám normální ženu

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 37 let
Nymburk
Žena | 50 let
Plzeň
Žena | 42 let
Brno-venkov
Žena | 46 let
Praha