Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníVrchlabí

Hledám Vážný vztah. Jsem obyčejná žena která už nechce být sám. Jsem z vesničky Lánov žijí v baráčku

Kdepak se touláš, že Tě nemohu najít? Optimistický, spolehlivý sportovče, který rád cestuješ, poznáváš stále něco nového a neznáš nudu. Přála bych si Tě potkat.

Kino
Divadlo
Hudba
Plavání
Běh
Výlety

Jsi tu....obyčejný člověče, který má svůj život, své přátelé a přesto se občas cítí sám...rád se jen tak touláš lesem, občas si zajdeš za kulturou a nebo jen tak lenošíš.Máš srovnané své priority, ale občas jsi schopný udělat malý ústupek?? Možná tu jsi a možná se jenom bojíš odepsat....tak neboj...vždyť aby měl lidský život smysl musí v něm být místo pro plány, ale i pro hvězdy..

ŽenaVážně 33 let Vrchlabí

TOP  29.6.2020

Tak znovu a snad už naposledy... Snad to stihnu do Vánoc:-) Hledám kamaráda, spřízněnou duši... Měl by jsi být veselý, přátelský, samostatný optimista. Pokud budeš mít dítko, nevadí. Taky jedno mám. Jsem usměvavá, ještě stále nosící růžové brýle, pohodářka (prostorově výrazná=bacule). Pokud tě to neodradí a budeš se chtít třeba projít, tak budu ráda za vzkaz.

Jsem úplně obyčejná žena, které chybí parťák pro život

Hledám muže pro život, který má chuť začít znovu.

Ráda bych našla spolehlivého chlapa s chutí si život ještě užít pro pěkný vztah. Jsem pohodová, veselá, štíhlá, 51/VŠ, 160, bydlím u Vrchlabí. Mám ráda moře, hory, turistiku, cestování, kino.. Děkuji za seriozní jednání.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Benešov
Žena | 58 let
Praha
Žena | 44 let
Praha
Žena | 54 let
Ostrava