Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníVrchlabí

Ráda bych našla spolehlivého chlapa s chutí si život ještě užít pro pěkný vztah. Jsem pohodová, veselá, štíhlá, 51/VŠ, 160, bydlím u Vrchlabí. Mám ráda moře, hory, turistiku, cestování, kino.. Děkuji za seriozní jednání.


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : okres Trutnov

Kdepak jen najít toho pravého muže? Prý jehla v kupce sena se najít může. Tak stále hledám a čekám na zázrak, z mladíků i staříků mě přechází zrak. Muž mého věku zde nejspíše není, čeká mě asi další rok bez přitulení. Kdyby zde náhodou toulal se pán, který už jako já nechce být sám, budu se těšit na milou zprávičku, třeba, že zajdeme spolu na kávičku. Jsem ryba a tak mám ráda vodu, ale i na kole nejeden kopec sjedu, v zimě, když kolo spí, tak nasadím sky :) ale raději mám sluncem prohřáté dny.

ŽenaVážně 50 let Trutnov

TOP  25.5.2020

Seznamka je na to aby se zde lidi seznamovali a ne na to aby se tu jen stále říkalo: NE tuhle ne tu Já nechci ta je obézní.Já chci ženu k erotickým hrátkám.Co vy muži si vlastně vůbec představujete pod pojmem láska??? Víte láska opravdová je ta co ve skutečnosti je vzájemné pohlazení duší dvou spřízněných duší a NE to když někdo po ženách chce jenom sex.Byla jsem tu chvíli ale nenašla se tu žádná spřízněná duše která ví skutečně co doopravdy znamená milovat a lásku dát.Škoda.

ŽenaVážně 50 let Trutnov

TOP  12.5.2020

Najde se tu někdo kdo už také nechce v životě být sám a má také za sebou špatný život a chtěl by za celým tím životem udělat konec a začít znovu žít? Škoda každého dne když jsme bez sebe.Hledám člověka který je v životě úpřímný; ohleduplný; citlivý a ví jaké jsou ty správné hodnoty v životě.Muž který je domácí kutil; má zahrádku kde by jsme spolu trávili hezké chvíle a zároveň aby zahrádka pro nás byla potěšením.Zároveň aby to byl muž který má rád cantry hudbu a tanec a hraje na hudební nástroj.

ŽenaVážně Trutnov

TOP  9.5.2020

Hledám přítele v duší kluka na vse hezké co se dá dělat ve dvou prochazky kino výlety dovolená posezeny

ŽenaVážně 53 let Trutnov

TOP  16.3.2020

Ahoj, jsem 53 let rozvedená, již bez dětí, bez dluhů, klidné povahy, s úsměvem na tváři, hledám parťáka na společný život, najdu tě?

ŽenaVážně 52 let Trutnov

TOP  27.12.2019

Hledám sympatického, inteligentního muže se smyslem pro humor pro opravdový vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Olomouc
Žena | 54 let
Ostrava
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 53 let
Praha