Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníVrchlabí

ŽenaVážně 50 let Vrchlabí

TOP  29.3.2020

Najde se tu romantik trochu kutil nekuřák. Pohledného vzhledu s vášní milovníka. Kterému chybí láska. Pohlazení důvěra jeden k druhému. Jsou těžké chvíle kdy člověk nechce být sám.

Jaro je za dveřmi, proto se rozhlížím po nějakém sympaťákovi s rozhledem a nadhledem, se zájmy o cestování, kulturu, turistiku a sport. Hledám fajn přítele pro radost ze společně tráveného času.

Ráda bych našla spolehlivého chlapa s chutí si život ještě užít pro pěkný vztah. Jsem pohodová, veselá, štíhlá, 51/VŠ, 160, bydlím u Vrchlabí. Mám ráda moře, hory, turistiku, cestování, kino.. Děkuji za seriozní jednání.

Kdepak se schovává inteligentní sympaťák, pohodový optimista, který je aktivní, má různorodé zájmy, cestuje, rád navštěvuje přírodu, ať pěšky, na kole nebo lyžích, umí ale také relaxovat a tu a tam zvládne nějakou kulturu. Pokud to cítíš podobně a už nechceš být sám, tak se ozvi :-)


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : okres Trutnov

ŽenaVážně 53 let Trutnov

TOP  16.3.2020

Ahoj, jsem 53 let rozvedená, již bez dětí, bez dluhů, klidné povahy, s úsměvem na tváři, hledám parťáka na společný život, najdu tě?

ŽenaVážně 52 let Trutnov

TOP  27.12.2019

Hledám sympatického, inteligentního muže se smyslem pro humor pro opravdový vztah.

ŽenaVážně 53 let Trutnov

TOP  17.10.2019

Ahoj, jsem pohodová holka, která ráda pozná muže z okolí, s kterým chci trávit volný čas, mám fenku 5 měsíční, děti už jsou z domů pryč, takže samota je zlá, najdu tě?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Karlovy Vary
Žena | 51 let
Náchod
Žena | 56 let
Brno
Žena | 56 let
Praha