Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníTrutnov

ŽenaVážně 63 let Trutnov

TOP  4.6.2020

ráda bych poznala muže s vyřízenou minulostí, mladšího a sportovního vzhledu

ŽenaVážně 51 let Trutnov

TOP  31.5.2020

Neobyčejně obyčejná, usměvavá, snad sympatická, sportující. Nastal čas na seznámení, lodičky či pohory, vyrazíme na hory na kolo či lyže, ....jsi?

ŽenaVážně 27 let Trutnov

TOP  29.5.2020

Ahoj najde se fajn chlap

Kino
Divadlo
Plavání
Běh
Výlety

Jsi tu....obyčejný člověče, který má svůj život, své přátelé a přesto se občas cítí sám...rád se jen tak touláš lesem, občas si zajdeš za kulturou a nebo jen tak lenošíš.Máš srovnané své priority, ale občas jsi schopný udělat malý ústupek?? Možná tu jsi a možná se jenom bojíš odepsat....tak neboj...vždyť aby měl lidský život smysl musí v něm být místo pro plány, ale i pro hvězdy..

ŽenaVážně 50 let Trutnov

TOP  25.5.2020

Seznamka je na to aby se zde lidi seznamovali a ne na to aby se tu jen stále říkalo: NE tuhle ne tu Já nechci ta je obézní.Já chci ženu k erotickým hrátkám.Co vy muži si vlastně vůbec představujete pod pojmem láska??? Víte láska opravdová je ta co ve skutečnosti je vzájemné pohlazení duší dvou spřízněných duší a NE to když někdo po ženách chce jenom sex.Byla jsem tu chvíli ale nenašla se tu žádná spřízněná duše která ví skutečně co doopravdy znamená milovat a lásku dát.Škoda.

ŽenaVážně 24 let Trutnov

TOP  25.5.2020

23letá slečna hledá muže na vážný vztah, se vztahem k dětem, který jí bude mít upřímně rád a bude ji brát takovou, jaká je, protože přeci nikdo není dokonalý... Jsem už hodně spálená a zklamaná, takže mi trvá, než si vybuduju důvěru, ale jinak jsem hodně tolerantní, pracovitá, spolehlivá, držkatá, ukecaná :D no prostě poznej si mě sám a uvidíš :)))

Jsem čupr babka , v nejlepších letech , mám rada výlety a jídlo a pití . Ozvi se. Pa Monča ??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Litvínov
Žena | 35 let
Cheb
Žena | 44 let
Praha
Žena | 58 let
Brno

ŽenaVážně 46 let Trutnov

TOP  19.5.2020

Hledám zatím kamaráda, časem možná víc

Hledám muže na vážné seznámení s vyřešenou minulostí

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Jihlava
Žena | 52 let
Opava
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 61 let
Ústí nad Orlicí