Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

Turistika
Příroda

Hledám partnera pro dny všední i sváteční. Procházky, výlety i kultura, zkrátka vše co život nabízí. I když je nám přes 60 nemusíme sedět doma a naříkat na stáří. Jana

Hledám inteligentního přítele s vyřešenou minulostí, který má chuť žít a ne přežívat, který rád cestuje, má rád kino, divadlo, moře, přírodu, delší procházky i posezení u dobrého vína. Jsem 168cm, 55 let. Bydlím V Brně.

ŽenaVážně 41 let Brno

TOP  16.2.2020

Ráda bych poznala hodného, sportovně založeného pracujícího muže s vlastním zázemím, který by rád založil rodinu.Moje představa je večery trávit společným vařením a dělit se o vše krásné co k lásce patří.Procházky v lese, dobrá večeře, kino, letní dovolená.Pokud jsi se v inzerátu našel a chybí ti láska budu ráda když napíšeš a založíme šťastnou rodinu.Zadaní muži s dětma prosím nepište chci svou šťastnou rodinu.(pokud budeš podnikatel tím lépe mohu ti pomáhat s vedením firmy).

Hledám aktivního chlapa, co rád zajde na procházku, kafčo, do kina, prostě na trávení společných chvil a potom se uvidí ;).

ŽenaVážně 41 let Brno

TOP  16.2.2020

Hledám kocoura modroočka k předení a tulení...

ŽenaVážně 51 let Brno

TOP  16.2.2020

Najde se muz pro novy zacatek50+. .

ŽenaVážně 28 let Brno

TOP  16.2.2020

Hledám muže na vážný vztah 28 - 32 let, z Brna. Nekuřáka.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Praha
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 68 let
Kladno
Žena | 54 let
České Budějovice

ŽenaVážně 40 let Brno

TOP  16.2.2020

Jsem svobodná a mám dvě děti.Dvouletého chlapečka a chlapce ve školním věku.Hledám spolehlivého partnera pro klidný rodinný život.

ŽenaVážně 43 let Brno

TOP  16.2.2020

Krásny deň všetkým...k šťastiu mi chyba Laska pohladenie a pocit ze niekomu bude na mne aspoň trošku záležať...som tak osamotená...preto stale bludim tu...a stále to šťastie pokúšam

Přeji si najít muže sympatického, vzdělaného a vyrovnaného, který přesně ví, co v životě chce. Muže, který půjde se mnou do vztahu upřímně, bez zábran a na 100% "po hlavě", který bude plánovat budoucnost a nebude se bát založit co nejdříve rodinu.Muže, který si bude umět se mnou a případnými dětmi život užívat naplno a nebude hledat problémy a překážky tam, kde nejsou.Muže, jehož ego snese samostatnou a soběstačnou ženu s vlastním názorem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 62 let
Brno
Žena | 44 let
Praha
Žena | 54 let
Karlovy Vary
Žena | 64 let
Mělník