Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

ŽenaVážně 32 let Brno

TOP  19.2.2020

„Život je někdy velmi skoupý, uplynou dny, týdny, měsíce a roky, aniž člověk zažije něco nového. Ale pak se otevřou dveře a dovnitř se vřítí lavina. V jednu chvíli nemáte nic, a najednou máte víc, než dokážete přijmout.“ Ráda bych poznala muže... partnera... přítele... inteligentního... moudrého... s nadhledem a vtipem.... pro společný život... lásku... milování... souznění. Ideálně ve věku 33 - 50 let, vysoký min. 170 cm :-)

ŽenaVážně 34 let Brno

TOP  17.2.2020

Jsem 34 letá žena silnější postavy s hnědými vlasy i oči a s 20 měsíční holčičkou. Ráda cestuji, chodím do kina, divadla či na výlety. Hledám muže pro vážný vztah ve věku od 35 do 45 let nejlépe z Brna a okolí, který má rád děti a je založený pro rodinu a péči o ni a který je ochotný vstoupit do vztahu i s mojí dcerkou. Prosím jen vážně.

Přeji si najít muže sympatického, vzdělaného a vyrovnaného, který přesně ví, co v životě chce. Muže, který půjde se mnou do vztahu upřímně, bez zábran a na 100% "po hlavě", který bude plánovat budoucnost a nebude se bát založit co nejdříve rodinu.Muže, který si bude umět se mnou a případnými dětmi život užívat naplno a nebude hledat problémy a překážky tam, kde nejsou.Muže, jehož ego snese samostatnou a soběstačnou ženu s vlastním názorem.

ŽenaVážně 35 let Brno

TOP  15.2.2020

Chtěla bych tu najít fajn, pohodového kluka, který má vyřešenou minulost a chtěl by se seznámit. Je mi 34, mám děti a více si můžeme napsat do zpráv. Ti, kteří chcete pouze milostné schůzky mi prosím nepište.

Někoho, kdo má odvahu žít skutečný život.

ŽenaVážně 38 let Brno

TOP  11.2.2020

Najde se někdo, kdo by nechtěl jen brát, ale umí i dávat? Je tak těžké říct: Ukaž, pomohu ti. Dávej na sebe pozor. Jak ti je?Mám dvě děti 10 a 14 let. Nehledám partnera kvůli penězům, vydělám dost ?? Nehledám tatínka pro děti, mají svého, který je i finančně zabezpečí ?? Hledáme parťáka pro život.. Rádi cestujeme-tuzemsko i zahraničí, hory-v zimě i létě, moře-ale nejen válecí dovolená, sjíždíme vodu, bruslíme-zima i léto, táboráky s kytarou, hrady, divadla, koncerty...

Dobry den, hledam na vazny vztah ukrajince.Ve veku 28-40 let.Jihomoravsky krajDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Benešov
Žena | 34 let
Teplice
Žena | 34 let
Praha
Žena | 36 let
Šumperk

Bring me a higher love. Jsem z Brna, nesportuji a nesnažím se nutně seznámit.

Hledám fajn parťáka pro život, se kterým budu moci sdílet vše hezké, co život přináší. Pokud hledáš i ty něco podobného, budu ráda, když se mi ozveš.

Ahoj milý neznámý, hledám partnera ve věku 42-65 let, se kterým mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát se, jít do kina, na kávu, výlety a pokud to funguje, pak spolu pro dobré i špatné . Měli byste být uvolnění, inteligentní, romantičtí, spolehliví, se smyslem pro humor a víru. Těším se na Vaši odpověď. Jenifer

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Praha
Žena | 37 let
Havlíčkův Brod
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 35 let
Česká Lípa