Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

Chci milovat muže, se kterým se mi bude hezky povídat, se kterým budeme společně zabíjet nudu, se kterým nebudu citově strádat, který mi poskytne doteky, pozornost, lásku a něhu, který bude chtít se mnou sdílet hezké i méně hezké chvíle života, který nám tak rychle uniká mezi prsty. Chci milovat muže, který ví, co od života chce.

ŽenaVážně 53 let Brno

TOP  2.4.2020

Hledám někoho kdo se cítí sám na psaní občasné setkání ačkoli v této době ....

Ahoj, vše je pro lidi teď jiné, nové.. Snad i lepší. Je čas změn, přemýšlení, vnímání všeho kolem nás. Je čas zastavit se , a srovnat myšlenky. Je čas hledání obyčejného lidského štěstí v podobě přátelství, lásky, porozumění..Pokud sdílíš stejný názor, ozvi se mi 55/159/69 . Můžeme si třeba o tomto psát. Kdoví co přinese jaro, hřejivé slunce nejen venku ale i v nás...

ŽenaVážně 54 let Brno

TOP  29.3.2020

Ahoj, hledám Tě...chlapa, který by byl rád se mnou kdekoliv...ráda bych trochu cestovala, chodila za kulturou..do kavárny či do bazénu..jsem babička..a pro svého malého vnuka tedy hledám i dědečka.... pojďme změnit svůj život...pojďme nebýt už nikdy sami. Hezký den Bára

ŽenaVážně 55 let Brno

TOP  27.3.2020

Dobrý den, jsem žena 50+ a chodím s holí, ráda poznám chlapce, muže ochotného, mě doprovodit občas, na vycházku, nebo do cukrárny, těším se na Tebe, ahoj Mi.

ŽenaVážně 55 let Brno

TOP  24.3.2020

Ahoj, hledám šíkovného nezadaného muže, který o sebe dbá a má zázemí v Brně, nekuřák 48-53r. Mám ráda turistiku, výlety, plavání, divadlo, kino..je toho víc co mne zajímá a těší, ráda poznám i Tvoje zájmy, tak prosím napiš, ať se můžeme poznávat a užívat si :-)

Vážení pánové, hledá se sympatický muž v nejlepších letech vyšší postavy pro pohodový vztahDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 58 let
Praha
Žena | 53 let
Kolín
Žena | 54 let
Sokolov

ŽenaVážně 53 let Brno

TOP  22.3.2020

Rok výroby 1967, sportovnější verze, starší model, ale stále ve skvělém stavu :-) Garážovaná :-) Vhodná na výlety a sportovní akce. Občas v zimě ráno špatně startuje, ale nechá si říct. Spotřeba je vyšší s ohledem na věk :-) Hledá se hodný, pozitivní majitel s určitou dávkou humoru. Zn.: Nespěchá, jen do těch nejlepších rukou :-)

ŽenaVážně 56 let Brno

TOP  18.3.2020

Jsem SŠ 56/165/58 a myslím si, že nás může čekat ještě hodně zajímavý život. Můžeme se toulal přírodou, cestovat, relaxovat, zajít na výstavu, do divadla........ polemizovat o životě, prostě na vše být dva. Pokud to vidíš stejně......., zkus se ozvat. Prosím jen Brno a nejbližší okolí.

Hledam pritele na vylety, prochazky, wellness, kino, tanec, cestovani...Zit a mit se na co tesit. ??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Praha
Žena | 54 let
Karlovy Vary
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 56 let
Karlovy Vary