Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

ŽenaVážně 60 let Brno

TOP  5.4.2020

Hledam přitele-časem partnera na hezky vztah

Chci milovat muže, se kterým se mi bude hezky povídat, se kterým budeme společně zabíjet nudu, se kterým nebudu citově strádat, který mi poskytne doteky, pozornost, lásku a něhu, který bude chtít se mnou sdílet hezké i méně hezké chvíle života, který nám tak rychle uniká mezi prsty. Chci milovat muže, který ví, co od života chce.

Ahoj, vše je pro lidi teď jiné, nové.. Snad i lepší. Je čas změn, přemýšlení, vnímání všeho kolem nás. Je čas zastavit se , a srovnat myšlenky. Je čas hledání obyčejného lidského štěstí v podobě přátelství, lásky, porozumění..Pokud sdílíš stejný názor, ozvi se mi 55/159/69 . Můžeme si třeba o tomto psát. Kdoví co přinese jaro, hřejivé slunce nejen venku ale i v nás...

ŽenaVážně 54 let Brno

TOP  29.3.2020

Ahoj, hledám Tě...chlapa, který by byl rád se mnou kdekoliv...ráda bych trochu cestovala, chodila za kulturou..do kavárny či do bazénu..jsem babička..a pro svého malého vnuka tedy hledám i dědečka.... pojďme změnit svůj život...pojďme nebýt už nikdy sami. Hezký den Bára

ŽenaVážně 55 let Brno

TOP  27.3.2020

Dobrý den, jsem žena 50+ a chodím s holí, ráda poznám chlapce, muže ochotného, mě doprovodit občas, na vycházku, nebo do cukrárny, těším se na Tebe, ahoj Mi.

ŽenaVážně 55 let Brno

TOP  24.3.2020

Ahoj, hledám šíkovného nezadaného muže, který o sebe dbá a má zázemí v Brně, nekuřák 48-53r. Mám ráda turistiku, výlety, plavání, divadlo, kino..je toho víc co mne zajímá a těší, ráda poznám i Tvoje zájmy, tak prosím napiš, ať se můžeme poznávat a užívat si :-)

Vážení pánové, hledá se sympatický muž v nejlepších letech vyšší postavy pro pohodový vztahDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Karlovy Vary
Žena | 58 let
Praha
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 60 let
Praha

ŽenaVážně 56 let Brno

TOP  18.3.2020

Jsem SŠ 56/165/58 a myslím si, že nás může čekat ještě hodně zajímavý život. Můžeme se toulal přírodou, cestovat, relaxovat, zajít na výstavu, do divadla........ polemizovat o životě, prostě na vše být dva. Pokud to vidíš stejně......., zkus se ozvat. Prosím jen Brno a nejbližší okolí.

ŽenaVážně 60 let Brno

TOP  16.3.2020

Ahoj, jsem nekuřačka s vyřešenou minulostí, 60/156/73, hledám partnera s kterým bychom aktivně a společně proplouvali dalším životem. Mám ráda plavání, termály, wellness, moře, cestování po Česku i po světě, cyklistiku, malování. Dřív jsem hodně sportovala, dnes se na sport ráda podívam v TV. Nejde mi o to, podávat extra výkony, ale výlet či vycházku si užít.

Hledam pritele na vylety, prochazky, wellness, kino, tanec, cestovani...Zit a mit se na co tesit. ??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
Praha
Žena | 59 let
Mladá Boleslav
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 54 let
Sokolov