Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Třebíč

ŽenaVážně 63 let Třebíč

TOP  15.7.2019

Milý neznamý, pokud hledáš společnost pro dny všední i svátečni, napiš, třeba o sobě jenom nevíme. Třebíč, Jihlava a okolí.

..ja prostě jen hledám lásku bez přetvářek a pro synka s kopačákem parťáka, který ctí rodinný život se vším všudy..jsi seriozním, přátelským, pracujícim mužem s vyřešenou minulostí, bez exekucí?A měřícím více jak180cm, starším nad 41let, pohledným"prostě pořádnym chlapem"třeba s dítkem..máš rád pejsky, vodu, slunce, sekačku na travu a pak pivko??, motorky, trochu kultury jako je kino , divadlo, koncerty , procházky, v zimě lyže a odhrnování sněhu před domem??. .napiš mi a přilož fotku, abych mohla odpovědět :-)

ŽenaVážně 31 let Třebíč

TOP  11.7.2019

Než mě ta samota uplne zničí.., hledám: PRAVOU LÁSKU. Oddaného a zodpovědného muže, který tu pro mě bude v dobrém i zlém a bude nás dva mít jako prioritu. Časem rodinu. Spíš aktivní a spíš samotářský člověk, co by žil raději v klidu ve dvou v baráčku s dilnickou než v bytě, má rád sport, přírodu, zvířata, tanec vyhodou... než hospody, ALKOHOL. Moc ráda se miluju, tak musíš být určitě vášnivý... Jen vím co chci a co nechci. Jsem z Mor.Budějovic. Půjdu za Tebou kamkoliv

Hledá se jeden hodný, pohledný, chytrý a zodpovědný sympaťák, který by už rád, stejně jako já, našel vhodný protějšek k partnerskému a později i k rodinnému soužití. Nehledám blázna do sportu, ale ani ne povaleče na gauči, spíš bys měl mít raději výlety a trochu i cestování. Měl bys mít rád děti víc než zvířata a rodinu víc než kamarády. Fotku zde zveřejňovat nemohu a ani nechci, ale současné se zasláním své mi můžeš napsat o tu moji. Ráda zašlu. Jen nekuřáci, prosím.

Jsem začínající rybářka a moc mi to nejde. Najde se šikovný učitel na lovení ryb a budoucí kamarád kolem šedesátky? Těším se na odpověď. Marta

Od září budu většinu času trávit v Třebíči...tak mapuji terén. Zajímá mě muž s odvážným srdcem, rebelskou duší a mozkem v hlavě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Žena | 53 let
Karlovy Vary
Žena | 46 let
Kroměříž
Žena | 57 let
Hradec Králové

Přijmu pozvání od muže na dovolenou který si to může dovolit předem děkuji a budu se těšit na odpověd. 58 let, Třebíč

Ahoj, hledám parťačka, přítele, do budoucna i partnera. Jsem obyčejná ženská a chci obyčejného chlapa, který mě bude mít rád, takovou jaká jsem.

Hledám, hledám, hledám a stále nenacházím. Věřím, že existuješ, v Boha věřím také, hledám lásku s velkým L, někoho normálního, pracujícího, kdo umí lásku dát a nejen brát, kdo je pro srandu, dá se s ním život prožít a ne přežít. Někoho kdo mě bude mít rád a má rád děti.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 62 let
Liberec
Žena | 42 let
Praha
Žena | 42 let
Bruntál
Žena | 62 let
Plzeň