Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Uherský Brod

....i když jsem silná žena a zvládám toho hodně sama, hledám muže silnějšího než jsem já.....ne proto, aby omezoval moji svobodu, ale aby byl můj ochránce a dal mi možnost být tou slabou......

Hledám muže do nepohody s vyřešenou minulostí. Žádného chudáka, co si potřebuje postěžovat na svou manželku a očekávat laciný sex. Na oplátku nabízím sebe s vyřešenou minulostí a nohama na zemi. Nechci se vdávat, jen chci s někým moudře pohovořit a společně vyjet třeba na dovolenou a trávit kvalitně čas. Kvalitně, protože ho není moc a rychle utíká.


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : okres Uherské Hradiště

Hledám muže, se kterým se dá mluvit nejen o běžných věcech, ale i o karmě, reinkarnaci, budhismu a pro něhož sex není v životě to nejdůležitější.

Hledám kamaráda pro dny všední i nevšední. Do pohody i nepohody, aby nebyl líný, ale aby to s prací moc nepřeháněl. Trochu sportoval, ale i se trochu poflakoval. Prostě, aby byl úplně normální chlap.

Hledam muze k vaznemu seznameni, abstinenta, nekuraka vyssi postavy od 55 - 60 let. Je mi 60/170/79, jsem OSVC a chci ztravit zbytek zivota s prijemnym muzem.

Najde se tu muž který nehledá jen flirt ale partáka, kamarádku.Jsem.60/60/164 ...nezávislá žena.Osobní setkání napoví víc.Všem kteří se dočetli až sem přeji hezký den.

Hledam muze nezadaneho ve veku 60-66let pro dny vsedni i svatecni .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Praha
Žena | 62 let
Plzeň
Žena | 57 let
Liberec
Žena | 61 let
Žďár nad Sázavou

Ahoj, jsem rebelka, jsem živel, jsem milující usměvavá máma 3 úžasných holčiček....Hledáme spřízněnou duši na to naše řádění, aspoň bude ještě veseleji :-D Pokud máš dítě, ještě líp;-)....bydlíme okres Hodonín

Rozvedená, samostatná, s jednoduchým, ale přesto s těžce splnitelným cílem poznat muže, přiměřeně k mému věku, který také ještě touží poznat znovu co je život, relax, zábava, cestování a všechno, co dál soužití dvou přináší, když jsou k sobě upřímní, tolerantní....Když budeš vysoký, nekuřák, sympaťák, klidně se šedivým vlasem, jen se tím můj cíl přiblíží.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 62 let
Liberec
Žena | 59 let
Opava
Žena | 58 let
Brno
Žena | 57 let
Hradec Králové