Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníFrýdek-Místek

Kino
Hudba
Výlety
Cestování

Hledá se zatím fajn sympatický kamarád, který se rád směje, chodí na výlety, bowling atd...později i na vztah.

Je mi 61 let.Najde se zde obyčejný chlap s vyřešenou minulostí od 56-59 let štíhlé postavy.Může být i kuřak.Nemusiš být model.Pro domácí pohodu a klid a vše co život přináší.Taky ktrerý má rád zviřata a rád kutí.Chtěla bych se opět smát radovat chodit ven a mít se o koho opřit. Jsem skromná upřiímná optimiska.Nábízím střižku nad hlavou .Ve dvou by se to lépe tahlo Což tomu nedát šanci.Ozvi se jen fotem na anoným nereagují.Služnost má ráda odpovím.

Ahojky, jmenuji se Monča, jsem z Frýdku-Místku. Ráda bych se seznámila s klukem, který má stejné zájmy jako já. Bydlím v bytě, mám kocourka. Ráda jezdím na kole, plavu, hraji volejbal, badminton, mám ráda přírodu, hudbu. Pokud máš zájem se seznámit, tak napiš. Budu ráda :).

Hledám, zatím jen kamaráda, který, nezklame. Časem možná i víc. Je mi 48 let. Víc, napíšu, pokud samozřejmě, mi odepises. Tak, uvidíme. Budu, se Teda těšit, na slušné odpovědi. Děkuji.. A hezký den, neděli. ŠÁRKA....

Mám skvělou práci, fajn dospívající holky, pejska, ale chybí mi ještě někdo do party... Ráda cestuji po památkách, po horách, hraji badminton, plavu.

Zdravím Pánové. Vcelku normální holka hledá přízeň i duši a zbytek se ukáže.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Praha
Žena | 44 let
Praha
Žena | 36 let
Litvínov
Žena | 42 let
Olomouc
Hudba
Výlety
Vaření
Zvířata

Vážně hledám na trvaly vztah který nemá kde bydlet.Od 56-59 let štíhleho.S vyřešenou minulostí může byt kuřak a má rád zvířata domací pohodu a klid atd..Taky lásku a porozumění oporu.atd.z dobrým srdíčem a pochopen.íSamota je zlá.a tíží.Na anoným nereaguji.Ráda odpovím slušnost mám.

Ráda se seznámím s vyšším, aktivním mužem, který už si v životě něco zažil, chce budovat vztah a rád by měl rodinu. Mezi mé zájmy patří kolo, hory, saunování. Preferuji osobní setkání. ?

Hledám inteligentního tuleně :-) který zahřeje a oživí mou ženskou duši společnými výlety na kole, na lyžích, rekreačním sportem, kulturou … cestováním a příjemným filozofováním. Věk ? 40-50 ale hlavně pracujícího, který rád odpočívá na zahradě :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Opava
Žena | 61 let
Ústí nad Orlicí
Žena | 57 let
Česká Třebová
Žena | 56 let
České Budějovice