Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Karviná

Existuje ještě v dnešní uspěchané době muž, který není zkažený dnešní dobou?Já 43 /163 se smyslem pro humor hledám prima parťáka pro život.Uznávám něco co už dnes není moderní...umět si vážit jeden druhého, umět poprosit, poděkovat atd.Asi chci moc...prosím max do 49 let..

ŽenaVážně 57 let Karviná

TOP  18.10.2019

Hledám přítele( kino, divadlo, bazén, kavárna a podobně) kterému by nevadilo že jsem invalidní. Třeba se najdem a doplníme

ŽenaVážně 45 let Karviná

TOP  18.10.2019

Ráda bych poznala milého, zodpovědného, spolehlivého a upřímného muže. Navštívila zajímavá místa a prožívala vše krásné, co život nabízí.

ŽenaVážně 47 let Karviná

TOP  16.10.2019

Hledám obyčejného slušného partnera

ŽenaVážně 24 let Karviná

TOP  17.10.2019

Ahoj milý neznámý, hledám partnera, se kterým se mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát, chodit do kina, na kávu, výlety a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měl bys být pohodový, inteligentní, romantický, spolehlivý, se smyslem pro humor. Hledám nekoho kdo to už má v hlavě srovnané a chtěl by časem založit i rodinu :) Pokud je ti 25-35 let tak mi napiš, budu se těšit na odpovědi :)

ŽenaVážně 45 let Karviná

TOP  13.10.2019

Ráda bych se tady seznámila s pohodovým mužem.Hory, kino, divadlo..

ŽenaVážně 44 let Karviná

TOP  13.10.2019

Láska je malá epizoda v životě muže, ale celá historie v životě ženy.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Pardubice
Žena | 62 let
Praha
Žena | 43 let
Praha
Žena | 49 let
Rokycany

Všestranná, sportovně založená čtyřicetiletá žena, která ráda sportuje, cestuje, poslouchá hudbu, čte, ale také relaxuje v sauně nebo wellness hledá podobně založeného mladého muže, SŠ nebo VŠ, který se nebojí aktivního pohybu, ale dokáže si také užít chvíle klidu a pohody doma například se sklenkou dobrého vína. Prosím piště pouze vážní zájemci.

Hledám...……...protějšek na hory, na kolo, na wellness, do kina do pohody i nepohody. Jana

ŽenaVážně 52 let Karviná

TOP  7.10.2019

Ahoj hledám pohodového nezadaného muže, kamaráda, přítele pro společné trávení volného času i pro život. Ráda chodím na hory a do přírody, ráda sportuji aj. Hledám muže, kamaráda, přítele podobných zájmů i podobného věku.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 71 let
Karlovy Vary
Žena | 57 let
Liberec
Žena | 30 let
Olomouc