Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníZábřeh na Moravě

Jsi taky sám a chceš to změnit?, tak napiš.Hledám tě na dny všední i ty sváteční..

Hledám pohodáře (z Mohelnicka a blízkého okolí) rodinného typu, nekuřáka, se smyslem pro humor, který mi dokáže být oporou a bude mít kladný vztah ke zvířatům. Rád si se mnou také zajde za kulturou, anebo rekreačně zasportuje. Hledám tedy někoho, kdo by vyplnil mé chvíle samoty a to nejen společnými aktivitami, ale i příjemným povídáním si u kávy.

Aktivní 56/172 SŠ by zde ráda oslovila protějšek ze Šumperského regionu. Hledám Vážný vztah a ráda bych vyšla do Nového roku i s novou nadějí.

Ahoj hledám cokoliv myslím vztah je mi 19 let chci někoho mého věku nechci být zla ale moc staré kluky nechci studuju chci kluka který mě povzbudí a aby mě podporoval a chválil a hlavně miloval děkuji

Ahoj, jsem 27letá maminka a mám 2letého syna. Rádi bychom si touto cestou našli parťáka na výlety i lenošení, kamaráda, přítele, pokud bychom si padli do oka, klidně i víc :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Praha
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 34 let
Teplice
Žena | 22 let
Ostrava