Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníZAHRANIČÍ - ostatní

Hledám jen vyzrálého muže Hledám muže s životním cílem, laskavým, starostlivým a spolehlivým, s nímž bude možné dělat plány do budoucna. Nejsem obchodník, nepotřebuji bohatou peněženku, jen obyčejného a spolehlivého muže

Hledam muze dobrodruha ktery zije v zahranici jako ja 45 let a vic

Ráda poznám muže, který mi bude rovnocenným partnerem, milencem, přítelem i rádcem. Muže, který má nadhed, sebevědomí a ustojí ženu, která má vše kromě spřízněné duše, se kterou chce prožívat přítomný okamžik. Ráda cestuji, chodím, běhám, lyžuju. Mám ráda hory i moře. Věřím v diskusi, otázky, odpovědi, dohodu, odpovědnost a daný slib, stejně jako ve vyšší princip, v intuici, pocity, vůně a lásku.

Ahojky hledám někoho fajn na dlouhé večery a prokecané noci či výlety za sportem i kulturou. Jsem sportovně založená a je to i mé zaměstnání. Mám své zásady. Nemám pud sebezáchovy. Mám ráda právo a spravedlnost. Morálka a etika je pro mne vším. Jsem velice usměvavá a pozitivní, pro každou srandu. L.

Jsem žena, která má mnoho vášní a koníčků, jsem energická a odvážná, jsem úspěšná v tom, co dělám v životě a jsem rozhodně pozitivní a šťastný člověk! Co chybí? Ano, láska chybí. Moje ženská příroda chce být spolehlivá na muže, chci se cítit chráněná, starat se a milovat a já to necítím špatně.

Jmenuji se Irina. Jsem Rus. Nejsou žádné děti. Rozvedený. Bydlím sám v bytě. Pracuji jako designér. Hledám jen seriózní vztah. Pokud nehledáte seriózní vztah, nepište. Pokud vás zajímám, napište. Budu čekat na zprávu :)

Chci se setkat s mužem z České republiky pro přátelské vztahy, přátelství a láskuDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Rokycany
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 53 let
Český Těšín
Žena | 23 let
Kutná Hora

žena z Ruska potká muže z České republiky pro přátelství a lásku

žena z Ruska se chce setkat s mužem pro přátelství, komunikaci a lásku.

Vsechno si napisem nebo pozdeji povime, jestli se ozves…

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Sokolov
Žena | 53 let
Kolín
Žena | 27 let
Kopřivnice
Žena | 34 let
Benešov