Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníTábor

Ahoj, od zrušení svatby jsem pořád tápala. Nyní hledám chlapa, co už ví, co chce.Hledám někoho, už se našel.Hledám někoho, kdo chce ženu, ne 15tku z PornHubu.Je mi čerstvě 31, jsem tak trochu kapesní (164/52) a FINANČNĚ SAMOSTATNÁ.Hledám spolehlivost;někoho, kdo mě donutí se smát tam, kde se to extra nehodí.Kdo naslouchá a chce, aby mu bylo nasloucháno.Hledám upřímnost.Někoho, kdo mě večer zmáčkne a nepustí.Upřímnost a opravdovost. NE ženáče, padesátníky, apod.Na to neodpovídám, není třeba se namáhat.

ŽenaVážně 47 let Tábor

TOP  31.3.2020

Zdravím všechny slušné muze.Myslim, že je načase si uvědomit to, co v dnešní době každému unika-co je skutečně důležité a čeho si vážit.Laska, důvěra, pochopení, úcta k blízkým, souznění, rozumná tolerance se nedají koupit, jsou k nezaplacení.Hledam citově založeného a rozumově zralého přítele pro skutečný život který ví o čem píšu, umí se ještě zasmát, reálne komunikovat, užívat velkých maličkosti, obyčejného života a vážit si obyčejného lidského štěstí.Zatim jen psát, toužit po sobě a těšit se.Jizni Čechy

ŽenaVážně 51 let Tábor

TOP  26.3.2020

Ráda bych našla partnera jako hlas poradní, s postojem podpůrným, s obrovskou, laskavou náručí. Opravdu prosím jenom homo sapiens .-)

Hledám nějakého fajn klučinu, na seznámení či něco víc ??Byla bych ráda aby ti bylo od 16-17

Divadlo
Bruslení
Turistika
Výlety

Sympatická žena SŠ 59/168/60 mladšího vzhledu hledá muže, kamaráda, přítele spíše rodinného typu, na trávení volného času se společnými zájmy: cestování, procházky, občas kultura. V létě lehce zahradničení a kutilství na Táborsku. Najdu ?

ŽenaVážně 20 let Tábor

TOP  18.3.2020

Ahoj kluci. Bude mi 20 a namám partnera heledám kluka kterýmu je kolem 19 let. Jsem pohledná mladá dám ráda chodím ven se psem, tancuji teďkon zrovna nemám moc času na sebe protože jsem na vysoký.

ŽenaVážně 48 let Tábor

TOP  18.3.2020

Hledám prima partáka do života nad 180cm :-) , který bude nejen partak pro mne, ale i pro me pesany :-) 47/178Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Olomouc
Žena | 36 let
Litvínov
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 34 let
Praha

ŽenaVážně 44 let Tábor

TOP  10.3.2020

Hledám tady fajn muze ktery by mě měl rád a já jeho.prosim pište muzi do 45 let starší ne Děkuji daniela

ŽenaVážně 59 let Tábor

TOP  7.3.2020

Ráda poznám SŠ, VŚ muže s vyřešenou minulostí spíše humanit. zaměření, rekreačně sportovně a kulturně aktivního do 63 let pro prima budoucnost. Prosím s fotem, také ho tu mám:=)

ŽenaVážně 37 let Tábor

TOP  7.3.2020

Jsme dvě šťastné ženy.Ja a moje 3 leta dcerka..Jen nám k dokonalosti chybí kamarád který by nás doplnil a měl by nás rád takové jaké jsme.Milujeme přírodu a také vodu.Jsme z Tábora ale dojíždění by nám vůbec nevadilo.Bereme tatínka s jakýmkoli počtem dětí:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Mariánské Lázně
Žena | 63 let
Plzeň
Žena | 35 let
Praha
Žena | 53 let
Trutnov