Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníPlzeň

Ahoj...mám vážný vztah..se svým MTB kolem. :) Máš-li to také tak, budu ráda, když se ozveš...ať si nemáme co vyčítat. Zn. Převody 2x11 :) Vyměnit duši umím, nýtovačku na řetěz u sebe vozím. :) Ráda jezdím i na sněhu na fatbiku. E-bajkeři, prosím, nepsat. :)

ŽenaVážně 42 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Nehledám vážný vztah pro život, ten už mám.Hledám vážný kamaradský vztah se vším příjemným.Ti co si chtějí udělat jen další zářez, nepište!

ŽenaVážně 52 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Hledám vážný vztah, založený na věrnosti, důvěře a upřímnosti. Vysokého muže, romantické povahy, který by také rád změnil smysl svého života. Najdu Tě?

Vím, že jednoho dne se naše cesty protnou a konečně se potkáme -Ty, charismatický chlap s mírně dobrodružnou povahou a smyslem pro humor, který od života ještě očekává spoustu úžasných chvil a zážitků a já SŠ 58/174 optimistka s mladistvou duší, toulavýma botama, která by ráda žila v harmonickém vztahu. V

ŽenaVážně 55 let Plzeň

TOP  20.2.2020

Ahoj všichni. Nevím jestli jsem zde správně, ale kde se hledá obyčejný chlap pro život?

ŽenaVážně 54 let Plzeň

TOP  20.2.2020

Osudu se někdy musí pomáhat, kdo se umí postavit novým výzvám.

Asi je hloupost napsat: kdyby sem náhodou zabloudil... takže kdyby tu byl někdo, kdo tu není léta, je fajn, sám, ví co chce a koho chce, má svoji fajn práci, nemá se špatně, není vnitřně mrtev a nic nevzdává. Ví, že krása není vše, nepotřebuje fádní tichou vodu a má rád holky při těle..jeden protějšek stejných hodnot by tu byl.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Benešov
Žena | 54 let
Karlovy Vary
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 66 let
Praha

ŽenaVážně 38 let Plzeň

TOP  19.2.2020

S úsměvem jde všechno lépe ..... najde se někdo na vážný vztah ?

Ahoj všem hledajícím.Chci se znovu zamilovat a vznášet se na růžovém oblacku.Hledam muže, který chce vážný vztah, a chce ho budovat a být v tom vztahu naplněný. Bude fajn, pokud budeš inteligentní a trošku duchovneji založen. Asi nemá cenu vypisovat rozměry a váhy, o tom to až tolik není....budu se těšit na tvou odpověď.

ŽenaVážně 42 let Plzeň

TOP  19.2.2020

Ráda bych se seznámila s mužem, který je příjemný, přátelský, milí a rád procházky, posezení spolu někde u kávy.Časem by se vidělo, třeba přeskočí jiskra.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Český Těšín
Žena | 70 let
Praha
Žena | 56 let
Karlovy Vary
Žena | 42 let
Praha