Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Ahoj, hledám veseleho, spolehlivého chlapa pro pohodovy život .

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Fitness
Turistika
Příroda
Cestování

Jediná cesta je ta ve vlastním nitru. Kulturně a sportovně založená VŠ, 51, 177/70, mladšího vzhledu hledá pro společné chvíle veselého romantika, SŠ, VŠ, 40+, vyšší, sportovní postavy.

Hledám seznámení s fajn mužem, který rád zajde do divadla, kina, má rád přírodu, výlety, zvířata, rád cestuje....Nehledám ani sponzora, ani bydlení, ale rovnocenného partnera. Jsem nekuřačka s vyřešenou minulostí a totéž očekávám od partnera. Nehledám flirt ani muže na dopisování, ale vážný vztah. Jestli máš pocit, že mé řádky jsou blízké tvým myšlenkám, pak zbývá jen o sobě napsat pár slov a třeba se potkáme.

ŽenaVážně 47 let Praha

TOP  23.2.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

HLEDÁM: přibližně stejně starého (+/- 10 let), pohledného, šikovného a vtipného milence (tím nemyslím zadaného chlapa), vysokého 180 cm anebo vyššího. JSEM: (Prý) charismatická, štíhlá atraktivní žena, single matka, citlivá osobnost se sklonem k ironickému humoru a bez pochopení pro pseudoromantické projevy mužů pokročilejšího věku.

ŽenaVážně 44 let Chomutov

TOP  23.2.2020
Kino
Plavání
Příroda
Výlety
Vaření

Hledám ale nevěřím že najdu...

Ráda poznám nezadaného muze. Ozvi se a třeba nám to vyjde!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Praha
Žena | 34 let
Teplice
Žena | 61 let
Frýdek-Místek
Žena | 63 let
Plzeň
Kino
Divadlo
Knihy
Bruslení
Turistika
Výlety
Cestování
Vaření

Blíží se jaro, příroda se probudí. Je zde muž, který také nesetrvává v zimním spánku a má chuť ještě něco společně tvořit? V širokém slova smyslu.

Jak začít.. nehledám sponzora ani příležitostného milence, ale zatím jen kamaráda, čas a sympatie ukážou co bude dál..měl bys být vysoký (nad 185 cm) štíhlý, nekuřák:-D.. anonymní profily respektuji, ale neodpovídám..foto nutné.. děkuji

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  23.2.2020

Má práce mě naplňuje, pomáhám lidem, aby byli fit.Věnuji se všem mým zájmům např.cestování po světě, výlety po vlasti, památky, příroda, četba, kulturní akce, pěší turistika, plavání aj.Minulý vztah mám uzavřený.Když je problém, řeším ho.Vím, co chci a nechci.Nalezl jste shodu?Pokud ano a nevadilo-li by Vám, že jsem slabozraká, těším se na Vaše řádky.Máte-li děti, byla bych jim dobrou kamarádkou.Kila navíc u muže mi nevadí.Osobní setkání ukáže vše než foto.Čas nám napoví, zda bychom mohli vytvořit pevný vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Přerov
Žena | 52 let
Benešov
Žena | 35 let
Praha
Žena | 43 let
Praha