Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 22 let Náchod

TOP  22.2.2020

Ahoj, hledám tu někoho milého, kdo by mi mohl pomoct v mé momentální situaci.

ŽenaVážně 24 let Praha

TOP  21.2.2020

Ahoj, jsem 24 let a pracující studentka, zkouším tu najít vážný vztah. Měl bys být upřímný, hodný, a tolerantní. Já sama jsem upřímná a věrná hodná, , miluji děti, zvířata víno dobré jídlo a posezení s přáteli.. pokud chceš nech mi to pro lepší komunikaci WhatsApp.

Jsi inteligentní, sympatický a akční muž, který má rád zvířata, sport, přírodu a také trochu té kultury? Ocením tě jako svého parťáka či partnera. Jsem studující, tvrdohlavá a občas praštěná slečna, která zbožňuje humor, sportovní aktivity a občas si i něco přečte. Prosím jen nekuřáci. :) Těším se na tvou fajn odpověď a určitě budu ráda za fotečku..oplatím..)

Hledám tu jednoho z milionu , někoho , kdo pochopí jaká jsem a já na oplátku pochopím jeho ... Pokud jsi, sejdeme se v našem vesmíru

Ahoj. Jsem dívka, která ráda cestuje, zajímá se o zvířata zvláště psi a koně. Ráda se procházím v přírodě a trochu si i zacvičím, poslouchám hudbu někdy rock, kabáty, smutné i romantické či písničky pro lepší náladu. Hledám někoho kdo mě bude mít rád takovou jaká jsem.

Ahoj! Krásní, hodní a usměvaví vysokoškoláci, čekám na vaše zprávy :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 22 let
Ostrava
Žena | 23 let
Kutná Hora
Žena | 24 let
Jeseník
Žena | 20 let
Brno

ŽenaVážně 20 let Praha

TOP  21.2.2020

Tímto vás zdravím. Hledám zde osobu, kteréžto nebude proti mysli četba, čajovny/kavárny, vernisáže, divadla/kina a různé jiné kulturní akce. Jen tak si posedět u dýmky a probírat hloubku či naopak mělkost života. Na druhé straně vyrazit za dobrodružstvím do přírody na turistický výlet či se jen tak impulsivně sbalit do úplně cizího města. Hledám zde vážný či přátelský vztah, nechávám tomu volný průběh. Více informací v sz. Budu se těšit. Na psanou.

Pojďme si spolu hrát tam dolů

ŽenaVážně 20 let Žatec

TOP  20.2.2020

Hledám přítele na seznámení, plus něco více musí být hezký, hodný a chytrý asi jako každý . Mám ráda divoké večery a hrátky s různými předměty . Mám svůj byt , kde trávím volný čas , mám ráda zvířata a svou práci. Pracuji jako servírka , ráda také jezdím k moři na dovolené .............jestli máte někdo zájem napište .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 21 let
Praha
Žena | 19 let
Kolín
Žena | 21 let
Frýdek-Místek
Žena | 23 let
Kutná Hora