Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 27 let Brno

TOP  22.2.2020

Je tu muž okolí Brna, Blanska kolem 30let ? Co by se rád seznámil ? Může být klidně i motorkář ??

ŽenaVážně 27 let Plzeň

TOP  23.2.2020

Hledám vážný vztah. Zklamání už sem měla hodně a chci už být šťastná. Ráda jezdím na koni, plavu, čtu, posedim s přáteli aj. Pokud budeš chtít napis budu ráda ??

ŽenaVážně 28 let Ostrava

TOP  23.2.2020

Ahoj, hledám NORMÁLNÍHO chlapa pro mě a mého skoro ročního syna , Chlapa 25-40 let, co nás bude mít rád takový jací jsme, bude na nás hodný a milý, prostě chlapa pro rodinu který umí milovat.Hledáme muže se smyslem pro humor, trochu romantika, sympatického, hodného, věrného , spolehlivého, s vyřešenou minulostí , který má rád děti.Zbytek se dozvíš až napíšeš.Budeme rádi když se nám ozveš, už nechceme být sami.

Ahoj, nikdo mně nazývá optimistou, nikdo bláznem. Ale já, i po pár těžkých rozchodech, věřím, že zde najdu hodného, inteligentního a veselého muže kolem 27-30 let z Prahy. Soupis mých nesplnitelných přání dále obsahuje aby měl rád vycházky do přírody, zvířata a alespoň trochu věděl co chce od života. Já 28 let stará, vše v textu výše splňující :-) . Vím asi chci moc, ale vánoce jsou až za dlouho, tak si ho zkusím přát zde :-)

ŽenaVážně 25 let Brno

TOP  23.2.2020

Ahoj, ráda bych se seznámila s tmavookým klukem, 25-30, Vš. Je mi 24 (škola a práce), spojuje se ve mně trilion roztodivných vlastností, zoufale se neumím seznamovat a za posledních 23 let jsem se o to ani nesnažila. Ale asi přišel čas. Tíhnu k přírodě, matice i humanitním vědám, dřív hodně sportu (airsoft, florbal).Do modelky mám hodně daleko, do Sheldona blíž (i v tom dobrém!:D). Není tady moc prostor, víc ráda zašlu soukromě výměnou. Hledám někoho inteligentního kdo ví co chce a zná respekt

ŽenaVážně 28 let Jičín

TOP  23.2.2020

Ahojik je mi 27 let jsem baculka hledám hodného verneho normálního pritele na vážný vztah do 37 letDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 23 let
Kutná Hora
Žena | 22 let
Ostrava
Žena | 27 let
Kopřivnice
Žena | 27 let
Pardubice

ŽenaVážně 27 let Praha

TOP  23.2.2020

Možná jsem se potkali, minuli se a nepoznali. A přitom se hledáme.

Zkouším tu najít nezadaného pohodového kluka/muže, který by mě rád poznal i přesto, že mám nějaké to kilo navíc (no, spíš více, ale mohlo by to být horší :D), a jsem takový tišší typ (moc toho nenamluvím, většinou) - rozhodně by ti neměl chybět nadhled a trpělivost.. Pokud mezi tvé zájmy patří hudba (hlavně rock) a občas rád vyrazíš na výlet, koncert, nebo třeba do kina, tak bychom si mohli rozumět. ;) Poprosila bych věk 27-35, výšku nad 178cm a foto - také se neschovávám.

ŽenaVážně 28 let Praha

TOP  23.2.2020

VŠ, 28, optimistka, extrovertní introvertka, co hledá kluka na chození. Ráda bych s tebou jela na vandr a na vodu. Otázka toho vandru se často bagatelizuje, ale já bych Vás tam poslala. Je s tebou legrace a často se usmíváš, protože s úsměvem jde všechno líp :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 28 let
Praha
Žena | 24 let
Jeseník
Žena | 26 let
Nymburk
Žena | 26 let
Turnov