Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 35 let Praha

TOP  21.2.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Bruslení
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj milý neznámý, hledám partnera, se kterým se mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát, chodit do kina, na kávu, výlety a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měl bys být pohodový, inteligentní, romantický, spolehlivý, se smyslem pro humor a víru. Těším se na Tvoji odpověď. Daniela

ŽenaVážně 37 let Praha

TOP  21.2.2020

36leta bezdetna boubelka chce poznat bezdetneho, svobodneho muze pro rodinny zivot. Ziji v Praze. Volny cas travim kulturou at uz divadlo, kino, nekdy i operou. Rada poznavam hrady, zamky..zajima me napr.Bouzov. Cestovanim mimo CR se nechavam bavit. Unasi mne Pacifik..Pokud jste tam byl ci planujete cestu, rada se dozvim vice.

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  20.2.2020

Díky mé profesi pomáhám druhým lidem, tak mě má práce naplňuje.Věnuji se mým všem zájmům např.cestování po světě, výlety po vlasti, památky, četba, kulturní akce, pěší turistika, plavání aj.Minulý vztah mám navždy uzavřený.Když je problém, řeším ho.Nalezl jste shodu?Pokud ano a nevadilo-li by Vám, že jsem slabozraká, budu se těšit na Vaše řádky.Máte-li děti, byla bych jim dobrou kamarádkou.Nadváha u muže mi vůbec nevadí.Osobní setkání ukáže vše než foto.Čas nám napoví, zda bychom mohli vytvořit pevný vztah.

Jsem žena klidné povahy, otevřená a veselá, ráda chodím do přírody i za kulturou, chtěla bych se seznámit s mužem s podobnými zájmy, který je čestný, pracovitý, zodpovědný a je otevřený pro manželství a rodinu.

Hledám čestného, pracovitého a zodpovědného muže (klidně i vdovce), otevřeného pro manželství a rodinu. Zn. Láska je příliš krásná na to, aby se v ní přestalo věřit.

Ahoj...mám vážný vztah..se svým MTB kolem. :) Máš-li to také tak, budu ráda, když se ozveš...ať si nemáme co vyčítat. Zn. Převody 2x11 :) Vyměnit duši umím, nýtovačku na řetěz u sebe vozím. :) Ráda jezdím i na sněhu na fatbiku. E-bajkeři, prosím, nepsat. :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Praha
Žena | 41 let
Praha
Žena | 37 let
Jílové u Prahy
Žena | 35 let
Kladno

ŽenaVážně 35 let Brno

TOP  21.2.2020

Hledá se tu jeden normální, hodný kluk pro rodinný život. Jsi tu, jehličko v kupce sena? Tak se ozvi.

Pro začátek stačí padnout si do oka a do noty. Výlety, cesty, hory, moře, budování si společného hnízdečka:) Znásobení radostí a zmenšení starostí. Já pohledná vysoká 39/178, VŠ... ty přiměřeného věku, +180, taky z Prahy, taky nekuřák.......prosím ne notoričtí odpovídači všem a vždy (==delete:-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 36 let
Šumperk
Žena | 39 let
Praha
Žena | 36 let
Litvínov
Žena | 37 let
Havlíčkův Brod