Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 43 let Praha

TOP  21.2.2020

Jsem normální ženská, je mi 42 let, 168 cm vysoká. Bydlím v Praze. Hledám fajn parťáka pro život. Baví mě procházky, výlety občas kino nebo divadlo. Nesnáším kouření.

ŽenaVážně 44 let Praha

TOP  21.2.2020

Ráda bych poznala úplně normálního dospělého muže s vyšší než průměrnou inteligencí a s kladným vztahem k pohybu a ke kultuře. Mám zájem o partnerský vztah. Hezká VŠ, štíhlá ženská s jedním dítětem (11).

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  20.2.2020

Díky mé profesi pomáhám druhým lidem, tak mě má práce naplňuje.Věnuji se mým všem zájmům např.cestování po světě, výlety po vlasti, památky, četba, kulturní akce, pěší turistika, plavání aj.Minulý vztah mám navždy uzavřený.Když je problém, řeším ho.Nalezl jste shodu?Pokud ano a nevadilo-li by Vám, že jsem slabozraká, budu se těšit na Vaše řádky.Máte-li děti, byla bych jim dobrou kamarádkou.Nadváha u muže mi vůbec nevadí.Osobní setkání ukáže vše než foto.Čas nám napoví, zda bychom mohli vytvořit pevný vztah.

Ahoj hledám vážný vztah, pokud hledáš akční partnerku se smyslem pro rodinu, tak napiš. Vyrazit ven do přírody, na výlet, dát si někde dobrou kávu... Pokud máš děti, tak super, taky je mám, pokud ne, taky v pohodě. Minulost mám vyřešenou, vyhlížím lepší budoucnost... Těším se na odpověď.

ŽenaVážně 38 let Klatovy

TOP  21.2.2020

Hledám parťáka na společné zážitky. Hodného a upřímného, se smyslem pro humor. Kdo ví, co přijde dál...

Jsem žena klidné povahy, otevřená a veselá, sportovně založená, ráda chodím do přírody i za kulturou, chtěla bych se seznámit s mužem s podobnými zájmy, který je čestný, pracovitý, zodpovědný a je otevřený pro manželství a rodinu.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Žena | 44 let
Praha
Žena | 43 let
Praha
Žena | 44 let
Praha

Hledám... jen vážně :-)

Hledam pohodoveho, inteligentniho muze se smyslem pro humor. Jsem vdana, ale vztah neni uplne idealni. Pohledna, ineligentni a myslim si, ze i pomerne normalni. Nehledam nekoho na pobaveni. Spis pritele, kamarada a nevylucuji, ze by pozdeji z tohoto vztahu mohl vzniknou vazny vztah.

Jsem žena klidné povahy, otevřená a veselá, ráda chodím do přírody i za kulturou, chtěla bych se seznámit s mužem s podobnými zájmy, který je čestný, pracovitý, zodpovědný a je otevřený pro manželství a rodinu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Brno
Žena | 42 let
Praha
Žena | 43 let
Nový Jičín
Žena | 38 let
Ostrava