Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 47 let Praha

TOP  29.3.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Bruslení
Běh
Turistika
Příroda
Cestování
Zvířata

Chtěla bych poznat muže, který chodí rád do hor, je raději sám než v davu. Někoho, kdo nežije v minulosti a raději hledá pozitiva než důvod ke špatné náladě. Nechci nikoho 24/7, ale zároveň někoho, kdo chce svůj život sdílet. Smysl pro černý humor a schopnost dívat se na svět s nadhledem podmínkou :)

Ahoj , hledá se sympaťák s pozitivním přístupem k životu.

Pro svou kamarádku, která nevěří na Seznamku, hledám chlapa. Lenka - 51 let- vypadá na 40. Udržovaná štíhlá vysoká blondýna. Asi 170cm. Hledá chlapa, který rád a dobře lyžuje...Další zájmy : od každého něco. Lenka je praktická a energická-.má domek, auto, zahradu, , , Máš odvahu? Ozvi se...Lenka, Odry

ŽenaVážně 50 let Vrchlabí

TOP  29.3.2020

Najde se tu romantik trochu kutil nekuřák. Pohledného vzhledu s vášní milovníka. Kterému chybí láska. Pohlazení důvěra jeden k druhému. Jsou těžké chvíle kdy člověk nechce být sám.

ŽenaVážně 49 let Nymburk

TOP  29.3.2020

Je někde muž který už taky nechce být sám a věří že ve dvou jde všechno lépe? Není kde ho potkat .... Možná že tady :-)

Hledám zde muže..né žádného ňoumu který má potřebu si léčit své mindraky..ví co od života chce...a kterému by nevadila boubelka

ŽenaVážně 45 let Liberec

TOP  29.3.2020

Hledám fajn převozníka....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 46 let
Most
Žena | 49 let
Opava
Žena | 47 let
Praha

ŽenaVážně 50 let Brno

TOP  29.3.2020

Hledám normálního muže pro život, rodinný typ, povídání u kávy, cestování, vzájemné porozumění a toleranci. Každý máme svou minulost a přítomnost, ale budoucnost je teprve před námi.

ŽenaVážně 51 let Brno

TOP  29.3.2020

I když teď není doba na schůzky a sezamování vhodná, přesto to zkusím. Nebo možná právě proto - na druhou stranu je víc času na poznávání povah :).

ŽenaVážně 50 let Praha

TOP  29.3.2020

Věk je jen číslo, život teprve začiná, neni potřeba řešit děti, bydleni, karieru, tak proč si nezačit zivot jen tak uživat.Ráda poznam nezadaného, sportovně založeného muže.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Praha
Žena | 48 let
Trutnov
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm
Žena | 50 let
Olomouc