Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Hledám seznámení s fajn mužem, který rád zajde do divadla, kina, má rád přírodu, výlety, zvířata, rád cestuje....Nehledám ani sponzora, ani bydlení, ale rovnocenného partnera. Jsem nekuřačka s vyřešenou minulostí a totéž očekávám od partnera. Nehledám flirt ani muže na dopisování, ale vážný vztah. Jestli máš pocit, že mé řádky jsou blízké tvým myšlenkám, pak zbývá jen o sobě napsat pár slov a třeba se potkáme.

ŽenaVážně 62 let Praha

TOP  20.2.2020

Hledám (zatím) kamaráda, který je také přesvědčený, že ho ještě něco hezkého v životě čeká, třeba hezký vztah. Jen je potřeba pro to učinit první krok, protože ono to asi samo nepřijde. Rozvedená 60/177 VŠ ráda pozná milého muže vyšší postavy se smyslem pro humor.

Hledám přítele pro trvalejší vztah nezadaneho z Prahy pro pozdější společný život.. Jsem 58letá sš s vyresenou minulostí..Těším se na setkání..

. . . .i muži by měli mít 5 Pé , najde se takový ?

Hledám sympatického může s vyřešenou minulosti na společné trávení volného času, výlety a kulturou.

ŽenaVážně 61 let Zlín

TOP  21.2.2020

Je mi 60let, 170cm, pocházím z Luhačovic, jsem vdova.Hledám muže s kterým bych trávila volné chvilky.Mám ráda přírodu , plavání, jízdu na kole, výlety.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha
Žena | 62 let
Praha
Žena | 64 let
Praha
Žena | 61 let
Pardubice

Vím, že jednoho dne se naše cesty protnou a konečně se potkáme -Ty, charismatický chlap s mírně dobrodružnou povahou a smyslem pro humor, který od života ještě očekává spoustu úžasných chvil a zážitků a já SŠ 58/174 optimistka s mladistvou duší, toulavýma botama, která by ráda žila v harmonickém vztahu. V

Jsem sympat., roz.SŠ, nekuřačka, menší, střední postavy a hledám touto cestou pohodového muže, nekuřáka od 59 let pro kamarádský nebo i vážný vztah. Mám ráda přírodu, country, svou práci.

ŽenaVážně 63 let Brno

TOP  20.2.2020

Stále hledám a nenacházím tu muže do pohody a nepohody.Nejsem náročná, stačí mi když se budem mít rádi.Život utíká jak voda a nechci zůstat sama. Odepisujte mi na emai.adresu:

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Frýdek-Místek
Žena | 58 let
Praha
Žena | 62 let
Liberec
Žena | 61 let
Frýdek-Místek