Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Hledám seznámení s fajn mužem, který rád zajde do divadla, kina, má rád přírodu, výlety, zvířata, rád cestuje....Nehledám ani sponzora, ani bydlení, ale rovnocenného partnera. Jsem nekuřačka s vyřešenou minulostí a totéž očekávám od partnera. Nehledám flirt ani muže na dopisování, ale vážný vztah. Jestli máš pocit, že mé řádky jsou blízké tvým myšlenkám, pak zbývá jen o sobě napsat pár slov a třeba se potkáme.

Stačil by jeden muž a bylo by mi v životě určitě lépe.

ŽenaVážně 62 let Praha

TOP  20.2.2020

Hledám (zatím) kamaráda, který je také přesvědčený, že ho ještě něco hezkého v životě čeká, třeba hezký vztah. Jen je potřeba pro to učinit první krok, protože ono to asi samo nepřijde. Rozvedená 60/177 VŠ ráda pozná milého muže vyšší postavy se smyslem pro humor.

ŽenaVážně 63 let Praha

TOP  21.2.2020

Jako single víme jak smutná je samota, chybí sdílení, pohlazení i humor na podobné vlně. Těžko se to všechno v našem věku hledá, všichni máme "zaběhnutý" životní styl a neradi něco měníme. Je to o náhodě podobnosti, jiskře a vzájemných sympatiích... stále doufám, a tak se pokouším... Moc ráda bych poznala kultivovaného muže se zájmem o kulturu, přírodu, cestování a se smyslem pro klid a pohodu ...Své foto ráda zašlu na mail.

ŽenaVážně 62 let Praha

TOP  21.2.2020

Oslovuji sympatického, sportujícího, spolehlivého, rozhodného muže, který má zájem o fungující vztah forever.

Najde se zde sympatický, nezadaný partner - nekuřák pro pohodovou ženu SŠ, 59/174. Společně si užívat života - cestovat, relaxovat, chalupařit. Foto vítáno .Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 62 let
Liberec
Žena | 62 let
Praha
Žena | 63 let
Praha
Žena | 63 let
Plzeň

ŽenaVážně 60 let Olomouc

TOP  21.2.2020

Zde jsem ponaucena......seznamka na nic.Jen zbytecne zdrzovani

ŽenaVážně 62 let Chrudim

TOP  21.2.2020

Hledám muže k seznámení, přiměřeného věku a štíhlejší postavy. Těším se na odpověď.

65/170 štíhlá, z ČB, nesportující, spíš dom.typ, hl.osam.muže, který by se rád bavil ve dvou, občas chodil na procházky, trávil čas na zahradě, apod.podle nálady a domluvy.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 61 let
Přerov
Žena | 61 let
Frýdek-Místek
Žena | 59 let
Holešov