Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníHumpolec

ŽenaVážně 64 let Humpolec

TOP  12.10.2019

I tobě chybí někdo blízký? Pohoda, tolerance, pěší turistika, výlety za poznáním. Hledám štíhlejšího kamaráda, přítele, nekuřáka s rozhledem a opravdovým vztahem k přírodě, co ještě má chuť udělat něco pro společný život .. SŠ 63/162 nekuř., štíhl. stř. post. s vlastním bydlením na venkově, změna možná ... Praha - Brno a okolí ... Neváhej, co kdyby .. :-)

ŽenaVážně 61 let Humpolec

TOP  30.9.2019

Nějak mě ta samota už nebaví. Co s tím uděláme?


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : okres Pelhřimov

Ráda bych zde potkala nezadaného, vyššího muže, který rád cestuje, zajde za kulturou a není s ním nuda. Jsem nekuřačka a totéž očekávám. Nemám zájem o krátkodobé rozptýlení, ale o vážný vztah.

Hledám seznámení s fajn mužem, který rád zajde do divadla, kina, má rád přírodu, výlety, zvířata, rád cestuje....Nehledám ani sponzora, ani bydlení, ale rovnocenného partnera. Jsem nekuřačka s vyřešenou minulostí a totéž očekávám od partnera. Nehledám flirt ani muže na dopisování, ale vážný vztah. Jestli máš pocit, že mé řádky jsou blízké tvým myšlenkám, pak zbývá jen o sobě napsat pár slov a třeba se potkáme.

osamělá vdova hledá muže 62-68 let pro společné chvíle. Mám ráda přírodu a vílety.

SŠ 63/162 nekuř., štíhlejší stř. postavy s vl. bydlením hledá muže, který utekl nebo chce utéct od města. Sen: chaloupka v přírodě - kdekoliv. Kutil, nekuřák štíhl. post., který má chuť si hrát? Klidně můžeš být o něco mladší.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Plzeň
Žena | 61 let
Přerov
Žena | 63 let
Plzeň
Žena | 64 let
Praha