Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Hledám seznámení s fajn mužem, který rád zajde do divadla, kina, má rád přírodu, výlety, zvířata, rád cestuje....Nehledám ani sponzora, ani bydlení, ale rovnocenného partnera. Jsem nekuřačka s vyřešenou minulostí a totéž očekávám od partnera. Nehledám flirt ani muže na dopisování, ale vážný vztah. Jestli máš pocit, že mé řádky jsou blízké tvým myšlenkám, pak zbývá jen o sobě napsat pár slov a třeba se potkáme.

ŽenaVážně 62 let Praha

TOP  20.2.2020

Hledám (zatím) kamaráda, který je také přesvědčený, že ho ještě něco hezkého v životě čeká, třeba hezký vztah. Jen je potřeba pro to učinit první krok, protože ono to asi samo nepřijde. Rozvedená 60/177 VŠ ráda pozná milého muže vyšší postavy se smyslem pro humor.

ŽenaVážně 62 let Chrudim

TOP  21.2.2020

Hledám muže k seznámení, přiměřeného věku a štíhlejší postavy. Těším se na odpověď.

65/170 štíhlá, z ČB, nesportující, spíš dom.typ, hl.osam.muže, který by se rád bavil ve dvou, občas chodil na procházky, trávil čas na zahradě, apod.podle nálady a domluvy.

ŽenaVážně 67 let Praha

TOP  21.2.2020

Hledám muže, který má mozek ještě pořád v hlavě...????????

. . . .i muži by měli mít 5 Pé , najde se takový ?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 62 let
Praha
Žena | 63 let
Kroměříž
Žena | 63 let
Praha
Žena | 63 let
Praha

ŽenaVážně 61 let Zlín

TOP  21.2.2020

Je mi 60let, 170cm, pocházím z Luhačovic, jsem vdova.Hledám muže s kterým bych trávila volné chvilky.Mám ráda přírodu , plavání, jízdu na kole, výlety.

ŽenaVážně 66 let Praha

TOP  20.2.2020

Stará ošklivá ženská hledala kamaráda - přítele. No nikdo jí nechce. Tak to bude tím, že je ještě ošklivější, než si myslela. Co se dá dělat, zaleze zase do nory :-).

ŽenaVážně 63 let Brno

TOP  20.2.2020

Stále hledám a nenacházím tu muže do pohody a nepohody.Nejsem náročná, stačí mi když se budem mít rádi.Život utíká jak voda a nechci zůstat sama. Odepisujte mi na emai.adresu:

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Praha
Žena | 61 let
Frýdek-Místek
Žena | 64 let
Praha
Žena | 61 let
Frýdek-Místek