Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Vážná seznámení

Tak jsme přišli na to, že se u nás doma zabydlel nezájem, každý z nás si žije po svém. Promluvit si o všem? Blbost! Nějaké řešení? Proč, vždyť se prý nic tak zvláštního neděje. A protože se tedy nic tak zvláštního neděje, měla bych být v pohodě ale není tomu tak. Hledám rozumnou ženu která je na tom tak nějak podobně na všechno co doma už dlouho chybí

Energii na hledání lásky už nemám, důvěra v lidskou kvalitu inzerujících je dlouho tatam. Přesto uvnitř mě žije ještě přání a malá jiskřička naděje potkat pro mě krásnou ženu s úrovní a šarmem ženě vlastní. Jsem mobilní, může být ukrytá kdekoliv, nejraději na Moravě nebo na jihu Čech.

Je mi 55 let, měřím 182, vážím 91. Hledám ženu na občasné schůzky. Žiji 20 let v celibátu a pořád věřím, že láska existuje. Nikol

Maminka pulrocniho syna hleda kamaradku na kaficko a pri pripadnem jiskreni i neco vic. Budu se tesit

Hledám mladou ženu která nebude dál jak 1 km ode mne Chtěla bych aby měla energii a dobrou náladu.

Hledám přítelkyni na vše,co život přináší

Ahoj ráda bych tě poznala a seznámila se se ženou na vážný vztah.ve věku od 30-38 lety s nekuřačkou na společný život ve dvou. PS: ráda bych se i sešla. jestli to myslíš vážně.Kdy budu mít štěstí v lásce? Chlapy a vdaný nepište.

Zdravím dámy, je mi 23 a jsem z Plzně. Hledám někoho na trávení společných chvilek. Mám toho v životě dost za sebou, proto vím, co od života očekávám. Chtěla bych poznat slečnu ženského vzhledu, která to má v hlavě taktéž srovnané.

Ahoj všem slečnam .pro ty co to budou číst hledám slečnu na vážný vztah slečnu ženského typu sportovně založenou. Nechci žádné lži sklamani uz bylo dost.

Je mi 20 a hledám vztah. Moc zkušeností s holkama nemám... Ale myslím, že to půjde samo. ;-) Prostě se ozvi, ráda pošlu fotku seznámím se. :-)