Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Vážná seznámení : Praha

Hledám milou,pohodovou ženu pro společný život.
Moc ráda bych poznala ženu pro společný život. Hledám upřímnou, usměvavou holčinu, která by chtěla strávit společné chvíle ve dvou, ve dvou jde všechno lépe. :)
Hledám ženu na úrovni. Nejen krásnou, inteligentní, ale i elegantní a ženskou. Věk není rozhodující, ale tvé charisma, vzájemné sympatie a charakter ano. Jsem soběstačná, samostatná dospělá žena. Jsem vyrovnaná, optimistická, aktivní a sebevědomá. Mám srovnané hodnoty i priority ve svém životě. Vím co chci a kam směřuji. Ráda bych potkala výjimečnou ženu. Foto samozřejmostí ve zprávě. Upřednostňuji osobní setkání, než dlouhé vypisování. :-)
Každý konec znamená nový začátek.. čeho? kdo ví ..
Není možné čekat stále v závětří, nelze být jen ve stínu. Přišel čas vyjít na světlo, na slunce a udělat to, co je třeba. V harmonii i ohnivém živlu. Záleží na úmyslech, vážné zodpovědnosti a také projeveném odhodlání. Máš plány, inspiraci, odhodlání změnit, prosadit, vyniknout a ukázat se. Dát konkrétní obrysy a rysy vztahu dvou žen? Projev prosím svojí sílu, dej najevo své úmysly, představy a emoce, zkusme zapálit ohníčky tam, kde to může hořet...ideálně navždy.
Tak tedy znovu..hledám ŽENU ! ŽENU ŽENSKÉHO TYPU ! Ženu, která jako žena vypadá a tak se i chová, elegantní, jemnou, citlivou, ale i dostatečně silnou, aby si stála za svým a věděla co chce.Měla srovnané priority a hodnoty, byla prostě ve všech směrech okouzlující, sexy atraktivní ženou se srdcem i mozkem na správném místě..Cca od 30 let a 164 cm výš? Existuješ vůbec někde??
Na vědomí všem nezadaným ženám, co jako ženy vypadají, se dává, že je tady k mání jedna právě taková, 47/170/77 (první číslovka je věk :-) ), a ráda by vytvořila láskyplný vztah na plný úvazek. Kéž tohle nádherný léto ještě stihneme spolu něco krásného. Podmínka: nebudeš stále zamilovaná do svojí ex. Nesportuji. Nestěžuji si. Nejsem zakomplexovaná ani komplikovaná. Nejsem nudná. A čekám tu na tu svoji jednu jedinou…..
Hledám vztah,nějakou na rande která to myslím vážně jako já. Orientace L. 42-48 let.
Ahoj jmenuji se Verča, je mi 24 let a žiju v Praze. Ráda bych poznala nejprve nejakou kamosku, se kterou můžu zajit do kina, na skleničku, na večerní nebo na procházku. Časem se uvidí. Budu ráda, když se nějaká slečna ozve.
Za trošku lásky půjdu světa kraj... hledám ženu, hledám vztah.