Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámeníHlavní město Praha

Ahoj, hledám u žen porozumnění, kterého se mi od mužů nepodařilo získat.. zkušenosti s ženami zatím žádné nemám. Potřebuju si o všem s někým popovídat.. toužím najít někoho, kdo mi bude naslouchat a koho budu zajímat. Jsem milá, citlivá, toužím po lásce, ráda pomáhám druhým a dokážu se zájmem vyslechnout problémy ostatních. Budu doufat, že Tě potkám i kdyby pouze jako kamaradku :)

Ráda se seznámím s dívkou, ženou.Zkušenosti nemám.

Ahoj, ráda poznám inteligentní ženu na úrovni ideálně ve věku 27-49 let. Mně je 28, jsem takový neposedný skřítek-dobrodruh, ale ani víkend u Netflixu mi není cizí. Ráda cestuji a mou největší vášní je literatura. Jsem ženského vzhledu, u Tebe ocením totéž. Nevyžaduji VŠ, ale znalost pravopisu a gramatiky potěší stejně jako všeobecný přehled. Těším se na Tvou odpověď.

hledam, nenachazim, ozve se nektera?

najde se kočička co si ráda hraje?

Toužím po láskyplném vztahu se ženou. Vím jaká jsem a jakou partnerku potřebuji. Seznámení pro mě není lehké (nechodím do klubů, barů, ani venku bych tě neoslovila) jsem introvert, ostýchavá, klidné povahy. Potřebuji ženu trpělivou, spolehlivou, věrnou. Měla bys být iniciativní, tím nemyslím o všem rozhodovat, ale třeba přijít s nápady. V intimní oblasti nemám moc zkušeností. I v tomto směru bys měla být tou, která udělá první krok, být iniciativní, ale ne dominantní, naopak mít ráda něžnosti, hlazení..

Nenašla by se tu nějaká žena či dívka na trávení společných chvil se mnouNěkdy se prostě na rozcestí vydáš cestou v pravo, abys zjistila že tvůj cíl je na druhé straně. Sice tě budou bolet nožky ale možnost jít tou správnou stále je pokud jsi ochotná jít správně, nechceš vyrazit semnou?

Nehledám nic zvráceného, hledám normalní trvalý vztah, jsem klasická no někdy možná i trochu plachá (podle situace) .. A oslovit babu ve společnosti je pro mě sci-fi. Proto se snažím hledat tu ..Velmi ráda by jsem našla a možná právě tu nejakého blázínka s aspoň malinkým smyslem pro humor jako jsem já. Chtělo by to už začít žít tu první a poslední pohádku se šťastným koncem ... Najdu tě tu nekde ?

Najdu zde milou, usměvavou slečnu s optimistickým pohledem na život, která dokáže ze všedních dnů udělat dny nevšední?