Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámeníHlavní město Praha

Ráda se seznámím s dívkou, ženou.Zkušenosti nemám.

Ahoj, ráda poznám inteligentní ženu na úrovni ideálně ve věku 27-49 let. Mně je 28, jsem takový neposedný skřítek-dobrodruh, ale ani víkend u Netflixu mi není cizí. Ráda cestuji a mou největší vášní je literatura. Jsem ženského vzhledu, u Tebe ocením totéž. Nevyžaduji VŠ, ale znalost pravopisu a gramatiky potěší stejně jako všeobecný přehled. Těším se na Tvou odpověď.

hledam, nenachazim, ozve se nektera?

najde se kočička co si ráda hraje?

Toužím po láskyplném vztahu se ženou. Vím jaká jsem a jakou partnerku potřebuji. Seznámení pro mě není lehké (nechodím do klubů, barů, ani venku bych tě neoslovila) jsem introvert, ostýchavá, klidné povahy. Potřebuji ženu trpělivou, spolehlivou, věrnou. Měla bys být iniciativní, tím nemyslím o všem rozhodovat, ale třeba přijít s nápady. V intimní oblasti nemám moc zkušeností. I v tomto směru bys měla být tou, která udělá první krok, být iniciativní, ale ne dominantní, naopak mít ráda něžnosti, hlazení..

Nenašla by se tu nějaká žena či dívka na trávení společných chvil se mnou

Najdu zde milou, usměvavou slečnu s optimistickým pohledem na život, která dokáže ze všedních dnů udělat dny nevšední?Najdu nejakou kamaradku na psani? Co bude pak ukaze cas..

Hledám ženu na seznámení. Upřímně na vzhledu mi ani nějak extra nezáleží. "Můžeš být ošklivá na venek ale krásná uvnitr" Důležitější je pro mě aby si nelhala a byla věrná. Pokud existuješ budu ráda když se ozveš.

Ahoj, má budoucí ženo. Jsem dost tvrdohlavá a proto nevěřím, že neexistuješ. Pokud jsi a jsi taková, jakou si Tě přeju, dej vědět. Nejsem zoufalá z toho, že jsem sama, umím být sama. Začínám být ale zoufalá z toho, že nám život protéká mezi prsty a my přicházíme o čas, který už můžeme být spolu. Hledám ženu svých snů. Ženu dívčího vzhledu, dospělou, rozumnou. Ženu, která je spokojená se svým životem a když v něm budu i já, bude ještě spokojenější.