Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Vážná seznámeníHlavní město Praha

Toužím po láskyplném vztahu se ženou. Vím jaká jsem a jakou partnerku potřebuji. Seznámení pro mě není lehké (nechodím do klubů, barů, ani venku bych tě neoslovila) jsem introvert, ostýchavá, klidné povahy. Potřebuji ženu trpělivou, spolehlivou, věrnou. Měla bys být iniciativní, tím nemyslím o všem rozhodovat, ale třeba přijít s nápady. V intimní oblasti nemám moc zkušeností. I v tomto směru bys měla být tou, která udělá první krok, být iniciativní, ale ne dominantní, naopak mít ráda něžnosti, hlazení..

Nedostáváme to co chceme, ale to co potřebujeme... A já potřebuji TEBE...

Ráda bych našla sympatickou fajn slečnu pro trávení společných chvil.

Čauky hledám slečnu/ženu na vážně seznam

Hledám svou životní lásku.Dost hodně pracuji, ale něco mi chybí Touto cestou hledám "tu pravou", která se mi stále vyhýbá.. .Jestli to máš stejně moc ráda Tě poznám. Pojď se mnou tvořit náš svět. Budu se těšit. Majda

Najdu zde milou, usměvavou slečnu s optimistickým pohledem na život, která dokáže ze všedních dnů udělat dny nevšední?

Najdu nejakou kamaradku na psani? Co bude pak ukaze cas..Hledám ženu na seznámení. Upřímně na vzhledu mi ani nějak extra nezáleží. "Můžeš být ošklivá na venek ale krásná uvnitr" Důležitější je pro mě aby si nelhala a byla věrná. Pokud existuješ budu ráda když se ozveš.

Ahoj, hledám slečnu, která by si se mnou šla zatančit spontánní intuitivní tanec. A nebojí se říct životu Ano! :-)

Ahoj, má budoucí ženo. Jsem dost tvrdohlavá a proto nevěřím, že neexistuješ. Pokud jsi a jsi taková, jakou si Tě přeju, dej vědět. Nejsem zoufalá z toho, že jsem sama, umím být sama. Začínám být ale zoufalá z toho, že nám život protéká mezi prsty a my přicházíme o čas, který už můžeme být spolu. Hledám ženu svých snů. Ženu dívčího vzhledu, dospělou, rozumnou. Ženu, která je spokojená se svým životem a když v něm budu i já, bude ještě spokojenější.