Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Vážná seznámení : Olomouc

Pokud stále hledáš ozvy se , já 45 mladšího vzhledu, drobnější postavy, kino , sport, procházky ze psem, hledám někoho s kým bych mohla zajít na skleničku , normálně pokecat ˘, zasmát se a zapomenout na práci.Pokud máš zájem napiš , pošlu foto ať víš do čeho jdeš :-).

Chci ženu, která má charakter, charisma, důvtip. Co bez výčitek dokáže chodit pár dní v týdnu v teplácích, či kraťasích. Tu, co jen tak něco nepoloží. Žádnou fiflenku, ani lady, ale přesto ženu svým způsobem na úrovni. Takovou, co se nebojí a má svůj názor, dokáže mi oponovat, ale i krásně se mnou souznít...Takovou, která bude svá, ale zároveň i má. Je tady taková?

Nemám co nabídnout, kromě svého " Já ". Je křehké, obětavé, lidské. Mladší už nebude, upřímné je dost a rozumu už mu nepřibude. Svůj čas bych ráda rozdělila nejen mezi zaměstnání a péči o rodiče, ale i mezi pohodu a radosti běžného života. S kamarádkou, které děti už taky vylétly z hnízda, a cítí se sama.

Ráda bych se seznamila s holcinou do 50let. Tesim se na odpovedi Bella

možná se potkáváme, možná tě nakontaktovala moje fenka, nevím. Koho vlastně hledám? Ženu, která má velké srdce a hlavu nejen na ozdobu. Tu, která nebude moji slepotu brát jako překážku a naopak spolu spoustu překážek zdoláme. A pokud budeš mít místo v srdci pro mého syna 10 let a fenku, tak je to naprosto ideální. A co můžeš čekat ty? Ženu 38 let, 164 cm silnější postavy a delších hnědých vlasů, z hanácké metropole se smyslem pro humor, s kytarou na zádech a s životním optimismem.

...Následujme svůj osud, příliv i odliv. Štěstí ovládneme tak, že jej přijmeme... Ráda bych přijala ve svém životě ženu pro vše krásné , ale i ženu, která ví, co život je...

ahoj, hledám někoho blízkého, takovou super fajn ženskouDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Brno
Žena | 56 let
Praha
Žena | 38 let
Praha

Ahoj. Jak se říká, naděle umírá poslední a třeba se mi povede Tě tu najít. Já jsem sportovně založená, miluji pohyb a zvířata. Hlavně tedy pejsky, se kterými pracuji jako canisterapeutka. Ráda poslouchám muziku, přečtu v podstatě vše co se mi dostane do rukou. Máme -li něco společného, určitě napiš.

Hledám kamarádku a třeba i víc, ale kdo ví? Já nevím koho zde najdu, uvidíme :-) nechám se překvapit :-) Měla by jsi mít ráda přírodu, procházky v lese a třeba i na horách. Pokud ráda zajdeš třeba i do divadla či na koncert. Jestli i ráda relaxuješ a máš ráda i domácí pohodu ve dvou ozvi se :-) Těším se.

Ahojky, hledám ženu, která je sympatická, empatická, citlivá, upřímná, pozitivní, aspon trošku sportujicí s vyřešenou minulostí..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Brno
Žena | 56 let
Praha
Žena | 38 let
Praha