Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Vážná seznámení : Ostrava

Ahoj jmenuji se Andrea 40/186 jsem pohodářka se srdcem na správném místě a i citlivá o poměrně velmi tolerantní. Můj koníček je focení, ale i ráda vařím i peču, mezi mé záliby patří příroda ať pěšky nebo na kole. Občas vylezu na nějaký vyšší kopec ( Praděd, Lysá ) a nebo zamířím k nějaké zřícenině hradu. Ráda bych poznala ženu i vzhledem kolem 40 která ví co od života chce a neřeší nesmysly. Přála bych si aby jsi rozbušila srdce láskou a mým rtům opět vykouzlila úsměv.

Milá děvčata, srdečně vás zdravím a jednu z vás bych chtěla zdravit nejlépe každé ráno a ideálně až do konce svých pozemských dní. A tak se táži, zda je ještě dnes vůbec možné najít ženu podobného věku a naturelu jako jsem já. Já pracující, zodpovědná, samostatná optimistka všestranných zájmů hledám zralou, dospělou a rozumnou ženu, která se neutápí v dluzích, alkoholu či podobných "zájmech", ale která naopak uvažuje pozitivně a umí se radovat z věcí a dní všedních i nevšedních. Setkání napoví.

Co je štěstí? Pro někoho bohatství, pro někoho rodina, pro jiné pocit že naši ruku svírá pevně druhá dlaň a chce být na blízku když slza stéká po tváři ale i ve chvílích kdy máme pocit štěstí zářit jako sluníčko. Že je to tak jen v pohádkách? Pojďme třeba právě my vyjít štěstí naproti.

Ahojik neznámá jsem baculata blondýnka a hledám někoho kdo by mi dokázal že láska není jen v pohádkách

Ahoj hledám fajn kamarádku s Ostravy, muží prosím nepište,

Ahoj všem slečnám, které se cítí osaměle tak jako já. Půlka prázdnin už je za námi a já stále nenašla tu pravou, se kterou bych mohla společně trávit příjemné chvíle, chodit ven na procházky.Tak pokud se nějaká najde, nemusí být nutně z blízkého okolí, budu ráda.JaničkaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
Praha
Žena | 38 let
Praha
Žena | 57 let
Brno

Pokud tyto radky cte zena, ktera se chce seznamit a najit lasku pres inzerat, budu rada, kdyz odepise.

Ahoj. Hledám submisivní dívku ve věku cca 18-30 let, kterou si vychovám k obrazu svému.. :-) Pokud jsi v tomto směru bez zkušeností, nevadí.. Naučím si tě všemu potřebnému.. Pokud tě láká být něčí fenkou, hračkou a otrokyňkou a víš co vš to znamená, budu ráda za tvou odpověď.. Jde mi o vážný vztah a společný život v D/s stylu.. Vzdálenost nerozhoduje, dítko a jiné maličkosti vůbec nevadí.. Společné bydlení u mě. Hledám vážný vztah, ne jen úlet nebo flirt a pokud to stejné hledáš i ty, tak písni.

Pojďme myslet pozitivně a přát si...Chci tady, jinde moc možností nemám, potkat tu, která ve mě zapálí onu pověstnou jiskru. Ženu, se kterou mi bude jasné, že k sobě patříme a že nás čeká vztah plný nejen vášně, ale i důvěry, opory, porozumění.Ke svému neskromnému přání připojím i to, aby tíhla k přírodě.Své přání posílám ...Najde se ta, která taky začne myslet pozitivně?;) Více o sobě, o Tobě mailem, připojíme i fotku třeba.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Brno
Žena | 38 let
Praha
Žena | 56 let
Praha