Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Vážná seznámení

Pokud máš zájem mě poznat časem i něco víc napiš Žena 20-45

Hledám fajn holku 35-55 let na dovču i pro život.Severni Čechy.

Léto se na blíží a já bych ho nerada trávila sama někdy si říkám zda je vůbec nějaká šance najít tady ženu do života pokud čteš tyto řádky právě ty a máš jasno co vlastně chceš od života zda hezky život ve dvou tak neváhej a napiš

Ráda bych se seznámila o dopisování nestojim

Jsem 31-letá žena, ženského vzhledu. Ráda bych ss seznámila s ženou, která bude mít stejné zájmy a která je rovněž zklamaná muži. Čas ukáže víc.

Ahojky. Naka zena na seznameni. Vek neni dulezity. Odkudkoliv. Pouze lesbicku.

Ahoj, hledám kamarádku nejlépe z Ostravy, čas a osobní setkání ukáže víc :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Praha

Ahoj, hledám ženu, která se jako žena chová i cítí. Hledám kamarádku a zároveň partnerku pro život.. Najdu?

Dívko na inzerát, než začne léto-chtěla bych Tě znát..A tímto inzerátem, Ti posílám vzkaz..Co chci?Tebe-na lásku, romantiku, na život ve dvou, na všechno co k tomu patří..Prý láska i hory přenáší, tak mě o tom přesvědč, neboť žijí pocitem, že žena, která to myslí vážně, je srovnaná a ví, co chce, prostě není...(pánové a bi páry PROSÍM nepište..)

Ahoj, hledám u žen porozumnění, kterého se mi od mužů nepodařilo získat.. zkušenosti s ženami zatím žádné nemám. Potřebuju si o všem s někým popovídat.. toužím najít někoho, kdo mi bude naslouchat a koho budu zajímat. Jsem milá, citlivá, toužím po lásce, ráda pomáhám druhým a dokážu se zájmem vyslechnout problémy ostatních. Budu doufat, že Tě potkám i kdyby pouze jako kamaradku :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Praha