Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámení

Ahoj, tak nikoho mé inzeráty nezaujaly. Ale proč? Můžu být ošklivá, hloupá, nezajímavá. Jde o lásku, kterou si zaslouží každý. Píši pro to, že už nechci být sama. A necítím se být ošklivou a hloupou, je čas se s životem s někým podělit.

Hledám přítelkyni pro vážný a vyrovnaný vztah. Jsem klidné a vyrovnané povahy a už vím, co od života chci.

Ráda bych našla partnerku pro společný život. V tomto období, kdy je to téměř nemožné, bych uvítala alespoň přátelství pomoci korespondence.

Ahoj holky, píšu tak, protože jsme holky pořád. Pak už jsme babičky. Tak proč si neužít našeho života, a nezamilovat se. Myslím, že katastrof je dost a bude. Nebuďme smutní a depresivní. Vždyť stačí tak málo... Buď to vyjde, a nebo ne. Život jde přeci dál Vaše Gabriela

Ahoj, je mi 45 let a strašně moc ráda bych se zamilovala. Je to koření života. Smát se, dělat i blbosti a ještě něco zažít. Především lásku, která mi moc chybí. Kromě toho, že prožíváme velkou krizi, a co udělá větší radost, než když budem něco sdílet. Moc mě těšilo milé dámy, a hodně zdraví Gabriela.

1 2 3 zkouška............ hledám trochu nekonvenční parťačku, možná dočasně, možná na celý život.

Ráda bych se chtěla seznamit samota je zla proto hledám ženu na vážný vztah hledam ženu upřímnou vernouPomozme náhodě.V této zvláštní době, můžem si psát.

Hledám kamarádku-přítelkyni do pohody i nepohody. Je mi 45 let a bydlím v okolí Žďáru nad Sázavou, jestli hledáš porozumění něhu a třeba i lásku, napiš čekám na Tebe!

Hledám touto cestou ženu s vyřešenou minulosti pro vážný vztah.Mam radakulturu, turistiku, zvirata, jsem ženský typ.Nabizim lásku, vernost. a empatii, je tu někdo, v současné době aspoň na dopisování?