Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámení

1 2 3 zkouška............ hledám trochu nekonvenční parťačku, možná dočasně, možná na celý život.

Ráda bych se chtěla seznamit samota je zla proto hledám ženu na vážný vztah hledam ženu upřímnou vernou

Pomozme náhodě.V této zvláštní době, můžem si psát.

Hledám kamarádku-přítelkyni do pohody i nepohody. Je mi 45 let a bydlím v okolí Žďáru nad Sázavou, jestli hledáš porozumění něhu a třeba i lásku, napiš čekám na Tebe!

Rada nekdy poznam nezavazne nebo potom i zavazne spriznenou dusi, osubku pohlednou, spolehlivou, jemnejsiho charakteru, nezavislou na lidech, normalne inteligentni, nepohlcenou strachem a zarlivosti, ze zapadnich Cech nebo Prahy, od 165 cm, brunetku-neni podminkou.Jsem cele roky sama(nemam nejak moc moznosti kontaktovani se) a za kazdou cenu ani nikoho nehledam, 175 cm , normalniho vzhledu, bez zavazku. Ostatni az osobne. Nic si v tomto smeru..nemaluji, nepredstavuji a ani nevynucuji. Treba se nekdy setkame.

Ráda bych sdílela volné dny, společné aktivity, blízkost...život, se vším, co k němu patří, s přítelkyní-partnerkou. Jsem aktivní, optimistická, samostatná tmavovláska, 45 let, ženský typ. Prosím, jen ženy s ženskou vizáží...možná to zní povrchně, ale znám se, u chlapeckých typů mi to nezajiskří :-)Jak napsat, co hledám, tak snad jen jednoduše. Najdu Tě?

....Vidím dar v každé své zkušenosti.V každé situaci vždycky najdu něco, čemu se mohu naučit.Vážím si svých životních lekcí, a podobám se tak potápěči, který najde krásnou perlu...najdu svou perlu, milou, sympatickou ženu, která také hledá?...

Hledám kamarádku, časem třeba i víc. "Endless Forms Most Beautiful"