Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s dětmi hledá jeho : Vážná seznámení

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život... ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Ahoj! Žiju hezký život, do kterého bych ráda uvítala bezva parťáka pro sebe a kamaráda pro své dva synky. Pokud máš také děti, super, víc hlav, víc legrace. Čas ráda trávím aktivně, sportem, výlety, pobytem v přírodě, objevováním nového, ale čtení knížky i poklidné povídání u skleničky vína, šálku kávy či čaje je také fajn. Těším se na odpovědi!

Nejaký fajn muž od Znojma. Jsem mamina 11letého syna. Jsem upoutána na invalidni vozík. Prosim jen važně.

Prý atraktivní VŠ (40 let štíhlá) hledá parťáka pro sebe i pro svoje dvě předškolní děti. Náš život je fajn, ale společný život bude určitě ještě lepší :-). fPokud jsi štíhlý, inteligentní, fajn a nekuřák ozvi se. Foto zašlu na email.

Neběžím do cíle, ale snažím se vnímat cestu, po které jdu spolu se svými dětmi. Příroda, zvířata, pozitivní myšlení a rodina jdou po mém boku. Nenech se zmást mladistvým vzhledem, zkušenosti se skrývají pod povrchem. Vím co chci, vím na co stačím. Víš to také? :) Nestěhuj mě, prosím, na vesnici, cti mou ženskost, respektuj mé obavy, vnímej to, co dokážu dávat. Co dávám, také nabízím, ale nehledám svůj vlastní klon ;).

Ráda se seznámím...

Rozvedená 39 letá žena s dvěma kluky a vyřešenou minulostí hledá přítele

Hledám muže pro vážný vztah.

Hledam muze pro rodinu verneho uprimneho nekuraka.Co ma vyresenou minulost.Me je 34 a jsem z Prahy.Prosim zajemci s fotkou dekuji

Jsem maminka 11 letého syna jsem na vozíku. Ráda se seznámím s mužem který už také nechce být sám.