Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona s dětmi hledá jeho : Vážná seznámení

Najdu tu zatím kamaráda a pak tatínka v jedné osobě sem po rozchodu a mám syna si tu je mi mi 33 a synovi 9 let prosíme nekuřáka
Chtěla bych být pro někoho na prvním místě, milovat a být milovaná. Ráda bych našla sobě přítele a dětem kamaráda....
Hledám vážný vztah,pohledný,rodinný typ,nekuřák.V zimě lyže,občas bazén.V létě hory,kola,koupání.Já pohledná 35letá s dvěma kluky 2,5 a 7 let.Bydlíme v domečku.Odpovědi poze s fotem.
Kino
Divadlo
Hudba
Fitness
Plavání
Příroda
Výlety
Zvířata
Ráda bych našla fajn chlapa pro život a rodinu ve věku 30-43 let, s výškou 175-200 cm.
Dnes my bylo řečeno máš nádhernou dcerku.Hledaš si přítele?Odpověď byla hledala od veku44let do50let s okolí Sokolova .Měl být bez vousů štíhlého a upřímného a věrného ale to už bylo že vše papa
Nejspíš nejsem originální,přesto pokouším štěstí.Existuje zde příjemně normální muž,který dokáže být upřímný a věrný,nekuřák.Chybí mi někdo,kdo by sdílel se mnou každodenní radosti i starosti.Já VŠ 43/164 se dvěmi dětmi.Najdu?
Ahoj, jsem rozvedená, silnější, s pětiletou holčičkou, ráda poznám milého a pohodového muže do 50ti z Brna, v podobné situaci jako já, aktivního, pozitivního, nekuřáka, vzdělaného, zajištěného, který se chce seznámit a ne tu jen brouzdat, pro společné životní chvíle. Gaučový typ, ženáče a podvodníky předem odmítám. Na odpovědi se těším. Přeji hezký den.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 33 let
Praha
Žena | 41 let
Praha
Žena | 33 let
Praha
Žena | 26 let
Olomouc
Nechci se vdávat, a ani už neplánují další vlastní potomstvo. Chybí mi ale city,pohlazení,objetí,doteky,milování...a vše hezké,co může mezi ženou a mužem být. Ráda poznám muže se smyslem pro humor, komunikativního, který příliš neholduje sportu. Mám syna 12 let, takže dítě v podobném věku vítáno - není podmínkou. Já - 41, 160/62, z Prahy. Jsem kuřačka IQOS (elektronická cigareta). Ty - 35-45, z Prahy.
Aktivní, pracující , pro život človíček, který to umi s dětmi a nenechá se jen tak rozhodit, nejlépe klidný? Jsi tu?
Né každý je ti přítelem kdo na oko se ti staví kdo v neštěstí tě neopustí ten přítel je tvůj pravý a proto z mnoha přátel svých vzdy oparný bud né podle zevnějšku ale podle srdce sud. Hledám!! Najdu?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 33 let
Praha