Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona s dětmi hledá jeho : Vážná seznámení

To víš.... Kluci chtěj, na noc Barbíny co nemyslej. A když jim není hej, přicupitaj na tvůj práh, chtěj zahřát a maj hlad. Mám prostě od Pánbíčka, boky jako skříň, jako skříň :-D

Ahoj, rada bych poznala uprimneho muze 39-47, který vi co od života chce. Diky neuprimnosti a lži jsem nyni svobodná mamina, která i tak pracuje, ale nemůže zit bez lásky a citu.

Takže všichni chlapi, co mají svá srdíčka na pravým místě už jsou asi zadaní . Škoda doufala jsem že aspoň jedno srdíčko tu na mě čeká.

Ahoj jsem Jarka, jsem pozitivní a usměvavý člověk a hledám někoho kdo mě bude umět rozesmát:)

Ahoj, jsme dva, ja a můj 14mesicni syn. Manželství se rozpadlo prakticky hned, protoze nebylo z lásky, ale z “nutnosti a kulturní odlišnosti”. Po 13 letech života v zahraničí se plánuji vrátit do Prahy, abychom mohli se synem začít znovu. Hledam hodného, spolehlivého a zajištěného partnera, ideálně s dítětem ve vlastní péči. Deti jsem nikdy nechtěla, a jak jsem byla hloupá :) Rada cestuju, fotim (ma profese), čtu, vařím. Doufám, ze máme šanci na novy začátek v normální zemi.

Uzteda nevim asi to tady nema cenu se seznamovat to se nenajde normalni chlap?Přeji všem mužům ať najdou tu svoji v druhé šanci .Já už vím že šanci zde nemám ani já ani má malá princezna co si přeje být šťastná jako já no nic .Já jsem že Sokolova a že hledám od45do 53let může z vyřešenou minulosti.Ale co já už vím že mě štěstí jsem Stratila a nebudu doufat R a N.

Ahojky hledám někoho kdo nepije alkohol kuřák nevadi má rád děti a bere ženu takovou jaká je. Budu se těšit na normalniho veselého medvídka do 48let. Jana 48

Rozvedená s postiženou dcerou hledá partnera pro toulky přírodou, výlety nebo návštěvu kina či bazénu. Už nechci být sama a chceme někam vyrazit, nejlépe ve třech.