Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Rozvedená hledá jeho : Vážná seznámení

Potřebuje tento inzerát vůbec nějaký text? Nestačí jen kapka štěstí k tomu, aby si dva lidé pohlédli do očí a v sobě se setkali? Dělám první krok... (Přemýšlivá, introvertní, sebe vědomá... Nehledám seznámení za každou cenu. Stejně tak nemám zájem o flirt. Nekladu podmínku věku, místa... zajímá mne člověk. Zajímáš mne Ty!)

Rozvedeného muže k setkávání, společným chvílím, k obědu, večeři, k společné dovolené...a podobně :-)

Jen se dívám a je tu muž co má vlastní bydlení i práci a vyřešenou minulost...už bez závazků ?!!! Jen kamarádství ...z počátku

Jsem s 2 detmi nejaky ten rok sama a hledame nekoho kdo by nam byl partakem, kamaradem a uvidime co na vse cas....

Hledám tebe s vyřešenou minulostí, tebe co se rád směješ na společné toulky životem, rock, film,divadlo,plavání výlety atd.

Ráda bych se seznámila s mužem, co má svojí minulost vyřešenou a rád si zajde na kafe, procházku, do kina.....

Ráda bych touto cestou našla parťáka na toulky kouzelným městem Praha s fotoaparátem v ruce. Výlety po okolí a třeba i na hory. Není důležité lámat rekordy, ale v klidu a pohodě užívat přírody.

Kamaráda, přítele na pokec , na kafe, na pivko, na procházky a kdyz zafunguje chemie neni nic vyloučeno, prostě život prožít ne přežít. Jak se říká není čas ztrácet čas..... Buď to vyjde nebo ne... risknes to ? Ty který nehledás jen někoho kdo ti pošle fotku ?

Pro začátek hledáme s mým tříletým synem parťáka na výlety, různé akce s kamarády, na zmrzlinu a opékání buřtů.... Co bude dál se uvidí... Ono se to nějak vystříbří :)

Jasně a stručně....fajn mužský, se smyslem pro humor, do 45 let, z Prahy, nejlépe s dítětem/dětmi. Jsem kuřačka, takže buď kuřák, nebo tolerantní nekuřák.