Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Rozvedená hledá jeho : Vážná seznámení

Hledám přítele do 70 let, nekuřáka s vlastním zázemím a autem, který má rád pohyb. přírodu, výlety , večeře při svíčkách, má rád život, a nechce být sám.

Hledám přítele pro trávení volných chvil. Nechci aktivního sportovce, ale normálního muže s trochou smyslu pro humor. Může být z města i vesnice trochu kutil mající rád výlety a mě. 62 letá /166 cm, tmavovlasá, modrých očí, střední postavy.

Jsem žena, maminka i babička a hledám milého, upřímného, nekuřáka, který má rád děti. Baví mě kultura, cestování, zahrádka a vše potřebné k žití, jsem milá, usměvavá, přátelská, nekuřačka s brýlemi.

Nechci už být sama.....?? Rozvedená 64/179 cm, v důchodu, bývalá zdravotní sestra. Ostatní dle zájmu.

Jako velký romantik stále věřím, že ještě potkám hodného a milého muže, který mě bude mít rád, proto, že jsem to já, bude si mě vážit jako ženy. Bude mě brát takovou, jaká jsem, i když mám zrakové postižení. Život strašně utíká a jestli nechceš být sám, tak můžeme spolu prožívat krásné chvíle a těšit se na sebe. Chci si zase užívat pěkné víkendy s příjemným mužem a mít pro koho žít.

Seznamim s prijemnym muzem na krasne vylety, prochazku Prahou s posezenim u dobreho vinecka

Hledám přítele VŠ vzdělání pro život praktický i trávení volného času cestováním. Marie /foto zašlu mailem/Hledám muže s chutí cestovat, užívat si života, který nám byl dán. Kolo, bazén, chata, aktivity a radost z poznání.