Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Rozvedený hledá ji : Vážná seznámení

Všem přeji hezký den. Tak to došlo i na mě,hledám ženu upřímnou i věrnou.Po pětadvacetiletém (po celou tuto dobu) jediném vztahu jsem přehodnotil své priority z mládí. Z krásy a bohatství na upřímnost a hlavně věrnost, což požaduji a samozřejmě nabízím.Fotku zde nemám a není to z důvodu toho,že bych se měl za něco stydět,ale nemusí celé okolí vědět,že jsem na seznamce.Další důvod je ten,že Vás chci vidět osobně.Nehledám virtuální vztah a nemám rád dlouhé dopisování.Myslím,že je lepší se sejít..

Také jsi v současné době sama a chceš se to pokusit změnit a navázat nový partnerský vztah?. Můžeme se o to pokusit spolu. Jsem pohodový muž s vyřešenou minulostí. Navrhuji napoprvé, se třeba i jen na krátkou chvilku někde setkat a při posezení u dobré kávy můžeme poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Budu rád když se ozveš.

Sš/183/štíhlý nekuřák,vdovec,hledá štíhlou černovlásku k vážnému seznámení s cílem soužití, ne na lyžování, cestování,veselé skoky do Macochy apod., pro společnému bytí,žití i pohybům ve dvou pro štíhlejší linii. Bez ženy, bez chataření a bez sexu, jsem přibral 5kg a chci to shodit, ale samotnému to nejde......Foto a tvé řádky napoví.Ideálně Praha 3,8.

Oslovuji...prima ženu...do 42 let z Prahy, která hledá pohodového muže, se smyslem pro humor.. Svojí odpovědí se k ničemu nevážeš, napíšeš , já Ti odepíšu a pak,je to už jen na nás. Co Ti mohu nabídnout? Možná.., většinu toho,co hledáš. Sama víš, že to skutečně důležité je láska, porozumění, pohoda dvou lidí, kteří si dávají a spolu prožívají všechny ty krásné věci života. Vše ostatní je , jen na nás ....Proč váháš, nemáš Co ztratit.. Foto rád pošlu..

Žena k přátelství časem i více. Nehledám sportovkyni, intelektuálku, učitelku...Ženu 45 až 55 let. Mám své bydlení.

hledám kamarádku na občasné setkání..vých čechy

Pro společné seznámení, hledá sš,183cm, štíhlý, nekuřák, vdovec, hodný, bezproblémový, domácí typ, s vl. bytem, hledá pohlednou, vlasatou, štíhlou i prsatou nekuřačku )cigaret) okolo 160-5cm, vizuelně cca typ Lucie Bílé apod., perspektivně pro soužití. Foto a řádky napoví. Praha.

Rozvedený Pražák již bez závazků pozná rád nezadanou ženu štíhlejší postavy, která má zájem o výlety do přírody a různé kulturní akce.

Sš/183/štíhlý nekuřák,vdovec, sám, hledá štíhlou černovlásku k vážnému seznámení s cílem soužití, ne na lyžování, cestování, skok do Macochy apod., ale třeba i společnému rekreačnímu pobíhání-běhání (pod Ohradou-nad Invalidovnou,po té cyklocestě vedle želez.dráhy), event. časem zkusit in-liny(není podm., nemám je), prostě pohyby ve dvou pro štíhlejší linii. Bez ženy, bez chataření a bez sexu, jsem přibral 5kg a chci to shodit, ale samotnému to nejde.Foto a tvé řádky napoví.Ideálně Praha 3,8.

Copak tu už přes 13 let rozvedený býk,pohodář po padesátce nenajde o něco málo mladší ženu s jiskrou v oku, sportovní, nebo drobnější postavy, která by stála o lásku spolehlivého parťáka.Se kterým by mohla počítat a trávit společně volném chvíle relaxacÍ v krásné okrasné zahradě. Můžeme ještě chvíli hezky žít.Ne jen o tom krásném snit a psát. Třeba i opéct buřtíky,zajet na houby,nebo na nákupy a pak lenošit na zahrádce - prostě relaxovat a užívat si pohodu v krásné přírodě.