Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Rozvedený hledá ji : Vážná seznámení

Jsem skvělý a spolehlivý pohodový kamarád, romanticky a citově založený člověk a hledám přátelství a lásku

Hledam submisivne zalozenou zenu ktera by mne chtela udelat nejstastnejsim na svete a zit jen pro mne jako ma sluzebnice .A vim to ze existues .Ozvi se mi a pojd zit jen pro mne .

Za účelem seznámení rád pozvu některou sympatickou ženu na výlet, třeba do některého lázeňského města. jsem pohodový, zabezpečený a stále ještě aktivní muž. A Ty - příjemná, mladší žena která má zájem se seznámit. Domluvíme se?

Hledám ženu, menší, štíhlejší postavy, která nehledá vysokého muže (jako většina tady) a spokojí se s normálně nenormálním menším mužem na seznámení. Prosím o foto, své zašlu obratem, pouze z ČB a blízkého okolí. Jsem 50/167

Ano, jsem tu už dlouho a život ubíhá, Doufal jsem, že tu třeba poznám ještě lásku a potkám to naše společné štěstí. Ženu do padesátky z Brna a okolí, co by ráda o víkendu odpočívala v krásné okrasné zahradě. Jenže tu většina žen jen sní a nedokáže ani zajít v Brně na cappuccínko. Přitom nemá co ztratit a proč si teda trošku nepokecat, pomozme náhodě a třeba konečně proměníme ty naše sny ve skutečnost. Tvůj smích a jiskřivé oči plné jiskřiček, to vše mi moc schází.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Opava
Muž | 65 let
Ústí nad Labem

Která zena hledá muze s domem a finančně zabwzpeceneho který by se dokázal postarat o zenu děti a rodinu ? Nebaví te studia a nebaví te ztrácet cas v zaměstnání .A si zklana svým životem a dnešním světem ? Chces mit hodně děti a starat se o rodinu .Je ti 16-26 let .

Která zena hledá jen muze s domem a finančně zabezpeceneho který se dokáže postarat o zenu děti a rodinu ? Nebaví te studia a nebaví te ztrácet cas v zaměstnání .Jsi zklamaná dnešním světem a svým životem .Chces mit ale hodně děti a starat se o rodinu .A je ti 16-26 let .

Ktera zena hleda jenom muze s domem a financne zabezpeceneho .Ktery by se dokazal postarat o zenu a děti a rodinu . Nebaví te studia a nebaví te ztrácet cas v práci ? A si zklamana treba svym zivotem a dnesnim svetem ? Ale chces mit hodne děti a starat se o rodinu ? A je ti 16-26 let .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Opava
Muž | 65 let
Ústí nad Labem