Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Rozvedený hledá ji : Vážná seznámení

Hledám přítelkyni pro vztah spojený s volnočasovými aktivitami, někoho hlavně normálního...ovšem co je v dnešní době normální? Takže spíše jde o to jak si vzájemě sedneme, to se uvidí až v reálu. Trvalý přátelský vztah, aby bylo s kým si třeba jen povídat. Pokud si budeme vzájemně rozumět mít si o čem vyprávět těšit se na sebe, nebráním se ničemu dalšímu co příjde.... Bylo by fajn zase s někým sdílet život.

Rád se tu seznámím s nějakou sympatickou maminkou. Navrhuji se napoprvé třeba i jen na krátkou chvilku někde setkat, a při posezení někde u dobré kávy si můžeme o sobě navzájem říci více a pokusíme se poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Souhlasíš? Ještě před setkáním můžeme emailem vyměnit fota. Budu se těšit na tvoji odpověď.

Ahoj všem,jsem rozvedený, samostatný muž s vyřešenou minulostí a hledám úplně obyčejnou ženu, klidně i starší, která se bude těšit i z obyčejných věcí a která hledá to, co hledám já...lásku, věrnost, upřímnost, toleranci......Které chybí někdo na koho se může těšit.Která má ráda výlety, procházky, přírodu, kino, dobré jídlo, grilování na zahrádce.Která je pracovitá, milá, usměvavá a bude mě mít ráda a já jí o to víc :-)

Kdyby se zde našel pro seznámení a každodenní běžné soužití, ne pro flirt, ne jen občasník a doprovod na tvé zájmy: zde vyhynulý druh: štíhlá,hnědoooká, černodlouhovláska... také osamělá, také hodná,ač štíhlá, tak prsatější, do 165cm (já 183/štíhlý brunet), nekuřačka s fotem a několika řádky, ideálně Praha (3,8,9.) Jsi tu? Tak napiš.Ve dvou je líp.....a budou vánoce, láska,něha chybí.

Touto cestou ,bych rád Oslovil..prima ženu z Prahy, která hledá príma muže, se smyslem pro humor.. Svojí odpovědí se k ničemu nevážeš, napíšeš , já Ti odepíšu a pak,je to už jen na nás. Co Ti mohu nabídnout? Možná.., většinu toho,co hledáš. Sama víš, že to skutečně důležité je láska, porozumění, pohoda dvou lidí, kteří si dávají a spolu prožívají všechny ty krásné věci života. Vše ostatní je , jen na nás ....Proč váháš, nemáš Co ztratit.. ...

POTŘEBUJI KDO TO SE MNOU NEVZDÁ ,I KDYŽ TO TO NĚKDY PODĚLÁM ... ahoj je my 38 let a hledám ženu na vážný vztah .Můžeme se sejít, uvidíme co dál.. Třeba si podáme ruce a půjdeme si každý svou cestou.. Nebo si budeme vyhovovat, zkusíme to spolu a už spolu zůstaneme bydlím u Mělníka

Ahoj sem Hrace Kralove Hledam holk

Já obyčejný rozvedený muž s jedním závazkem, s uceleným názorem na vše kolem sebe, se schopností držet slovo, upřednostňující volnočasové aktivity spíše klidného charakteru, rád poznám protějšek, kterému schází vztah, návštěvy kin, divadel, výlety do přírody nebo jen posezení nad zmuchlanými časopisy plnými drbů, knihou nebo se špendlíkem v ruce nad mapou. Napíšeš mi?

hledám kamarádku z Českého Krumlova a okolí k návštěvě divadel a kulturních představení kolem 60 let, která je nezadaná.

Ahoj.Jsi také s vyřešenou minulostí, ideál odrostlé děti,chceš se seznámit... s aktivním, symp.nekuřákem...chybí Ti ve dvou výlety, procházky, na kolo kultura, zážitky...i jen tak vzít za ruku...pohoda,humor, rozhled, nadhled...mlčení, souznění? Rád Tě poznám,štíhlá partnerku, švitorko ;)...přiměřený věk, vzájemné sympatie a časem se uvidí...nejlíp nadlouho.Měj se, zatím, hezky.(a bez fota nepiš, nezájem o rozhozené závaží a špekokouli).Když trosky, tak leda na Trosky :D...Dík.