Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Rozvedený hledá ji : Vážná seznámeníHlavní město Praha

Nevážné , ale přesto závazné setkávání . Později klidně více , pokud by to vyhovovalo oběma . Rád se seznámím s rozumnou ženou , které nejsou cizí vlastnosti jako např. nadhled , upřímnost a fér jednání . Já 182/ 87 VŠ s vlastním zázemím , jen jsem někdy více pracovně vytížený .

Hledám tu, o kterou budu chtít pečovat. Pokud mě žena přijme se vším co je mou součástí, bude moc spokojená. Nejlépe středočeský kraj.

Milé dámy, nekuřačky, jen přistupte blíže...dnes se na trhu nachází kůže jednoho muže!!! Sic s prošedivělou srstí, nicméně je muž, co se rád práce jakékoli zhostí!!! Snad inteligence pobral dosti a nemá zatím až tak staré kosti.Rád Vám něco uvaří a ve volných chvílích včelaří.Práci má i bydlení, pomoci přátelům nelení.Rád dříve tancoval i chodil na výlety, snažil se dosáhnout životní mety.Z Vašeho vzkazu by velkou radost měl... no tak... kdopak by ho chtěl???

Pod stromečkem jsem tě nenašel?? co tady? Pošli fotku a pár řádek... třeba se kouzlo stane i po Vánocích...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Plzeň-jih