Jak naše Seznamka funguje? Podělte se i vy o svoji zkušenost.

Seznamovací příběhy našich uživatelů

... a jak jsi se na našich stránkách seznamil(a) Ty?
Svůj příběh (a třeba i s fotografií) nám můžeš zaslat na email pribeh@seznamka.cz. Poděl se se svými zkušenostmi. Pochlub se svým partnerem. Dodej odvahy a víry těm, kteří stále hledají.
Jak kluk potkal kluka
Chtěl bych poděkovat této seznamce, že jsem zde potkal svého úžasného kluka Péťu. Oba rádi chodíme na čaj, na výlety, je hezký, milý, pěkně se s ním povídá a je naprostý kliďas, kluk do nepohody. Je to teprve na začátku, ale i tak jsem rád, že jsem tady potkal někoho, kdo je moc fajn.
Hubert


Štestí se musí jít naproti
Před pár dnama to byl přesně rok, co jsem s velkým sebezapřením a bez jakéhokoliv očekávání napsal holce, která ani neměla pořádně vyplněny profil a jen proto, že si vícekrát prohlížela profil můj... Bylo dopoledne, před obědem a prostě jsem se nudil.... Když mi docela rychle odepsala, byl jsem přesvědčený, že to je jenom povedený vtípek mých kamarádů, kteří múj profil objevili. Protože bylo neuvěřitelné, že už v těchto prvních řádcích byla úplně přesně to, co jsem hledal a věřil, že buď najdu v reálu a nebo nikdy... Takže jsem se alespoň rozhodl nevypadat jako zoufalý trouba a psal jsem dál... Jaký byl šok, když mi ta dotyčná poslala fotku a ne jen, že to nebyl žádný vtípek kamarádů, ale byla opravdu moc hezká a psali jsme si do noci... Po Novém roce jsme se poprvé sešli a zjistili, že si rozumíme i na živo, po pár takovýchhle schůzkách jsme se rozhodli, ze to spolu zkusíme a za pár dní už to bude neuveritelný rok spolu bez jediné hádky, oba si sebe navzájem vážime a máme k sobě úctu, ve všem důlezitém se úplně shodujem, koníčky máme úplně stejné, no prostě je to k neuvěření........
Takže tímto veřejně prohlašuji, ze se můž potkat - člověk, který si založi profil jen proto, aby rozšířil své pole působnosti, technický neandrtálec, který je zároveň absolutne nedůvěrivý k seznámení na internetu - s asociální intovertkou, která se jen chtěla podívat, co za zoufalce na seznamkách loví a zároveň by v životě nevěřila (kdyby se stalo, že by to za to stálo), ze najde sílu někomu odepsat. A tihle dva nejen že jsou spolu opravdu štastní, ale zároveň jsou vděčni téhle Vaši seznamce a vlastně se ji musí omluvit, protože opravdu funguje...
A rada pro ostatní? Štestí se musí jít naproti, a čím více sítí rozhodíte, tím větší je možnost, že budete mit pěkny "úlovek". Tak teda moc děkujem a hodně štěstí i Vám, co stále hledáte.
Radek a Zůza


První výročí seznámení
Ahoj,
Díky vaší seznamce jsme se potkali a oslavili první výročí seznámení. Žijeme si svůj sen a je nám báječně. Díky.
Všem bych chtěla vzkázat, ať to nevzdávají. Ten pravý/pravá někde čeká... :-)
Helena


Nic nevzdávejte, jděte do toho, bude to hooodně fajn
Chtěl bych poděkovat Seznamce (na žádné jiné nejsem a nikdy jsem nebyl) za nádherné chvíle se skvělými lidmi.
Posledních deset let, od rozpadu rodiny, jsem se setkal s několika doslova dokonalými ženskými (a jejich rodinami, dětmi). To, že se lidé rozejdou (nejsem se všemi), neznamená to, že je něco špatně. Jen jdou chvíli pospolu, pak jdou jinou cestou, drží si navzájem palce. Jsou z toho přátelství. Bez Seznamky bychom se nepotkali. Mám dnes ženu na celý zbytek života, milovanou, jsa milován, a bylo to ze Seznamky a na první dobrou. Funguje to. Nic nevzdávejte, jděte do toho, bude to hooodně fajn ....
Jan


skutečně to nevzdávejte, jednou to opravdu přijde
Dobrý den,
rád bych i já ( alespoň krátce ) přispěl svým příběhem ze seznámení, jelikož k němu vlastně došlo díky registraci na Vaší seznamce, i když trochu zvláštním způsobem.

Pěknou řádku let jsem měl u Vás vystavený inzerát na vážné seznámení a občas jsem jej i zaktualizoval. Sem tam se některá žena a dívka ozvala, ovšem po krátké době vše vyznělo do ztracena. Až teprve ve chvíli, kdy čistě náhodou si tuto mojí poptávku po seznámení přečetla jedna z mých kolegyň z práce. Krátce na to zareagovala, já se vyznal ze svých citů a právě nyní prožíváme oba to nejkrásnější období za posledních 13 let ! A to je též vzkaz pro ostatní: skutečně to nevzdávejte, jednou to opravdu přijde a to čekání za to stojí.
Jožka


Poděkování
Děkuji za Vaší Seznamku, našla jsem zde několik přátel na dopisování z celé republiky a jsem za to moc vděčná. Osamělému člověku i dopisování zpříjemní dny.Celé vaší redakci chci popřát mnoho zdraví a štěstí v osobním životě a aby rok 2022 byl lepší než ten nynější.
Míla


Jen se to nesmí vzdát
Dobrý den, díky Vaší seznamce jsem našla lásku a skvělého muže. Je to o štěstí, ale to může potkat každého, jen to nesmí vzdát.
Langovad


Seznamka a Já
Začala bych tím, že seznamka určitě funguje na 100 procent,ale.... v mém případě je to smutné. Mé zkušenosti jsou takové, krátké vzkazy, bez podpisu. Vím, je tady hodně kategorií, ale v mé kategorii nikdo nikoho nehledá. Není možné se seznámit, dala jsem spousta energii která je bez odezvy. Slušného muže není možné najít ani na skutečné, hluboké přátelství. Spousta mužů si to vykládá úplně jinak. Přeji všem hodně štěstí.
Jana


Nakopnutí pro všechny, co ještě váhají
Milá seznamko,
chci Vám moc poděkovat za Vaší existenci. Díky Vám, jsem po pár schůzkách pokus-omyl, našla duši spřízněnou. Sice procházíme počáteční zamilovaností, ale při součtu věku 103 let je to o to vzácnější, mít někoho s kým dokážete propojit své životy. Poznat někoho s duší kluka, který umí rozzářit mé dny a připravit mě o spánek v noci. Určitě nebude pořád vše zalité sluncem, ale kvůli několika dřívějším fackám od života, to spolu snad zvládneme a prozatím si vzájemně užíváme to hezké. Ani se nestydím mluvit o tom, že jsme se našli na seznamce, když to přineslo něco, co je nad mé očekávání a snad to bude nakopnutím pro všechny ostatní, kteří ještě váhají.
My už svůj příběh o našem seznámení máme a teď už ho budeme jenom vyprávět jako historku pro zasmání ...
Vám spoustu dalších šťastných párů a hezké zítřky všem...
Jana a Martin


Seznamka a já
Můj příběh je v podstatě smutný.
Jsem zde na seznamce s pauzami veden už spousty let, více jak deset a méně jak šestnáct.
Díky tomu, že oslovením na veřejnosti jsem se setkával pouze s tázavými pohledy nebo těmi, kteří ve vidině pozvání ke stolu či kávě viděli jen předehru k intimnostem, odhodlal jsem se, proto k využití internetového setkání.
Dříve nebylo neobvyklé setkání tzv. "na slepo," ale postupem času člověk zjistil, že není sám, kdo je bezradný, má své sny i představy. Nakonec jsem pochopil, že hledání není o vzhledu, ale o "chemii." A tak počet setkání v okruhu sta kilometrů po nějakém čase přesáhl několik desítek. poté jsem se rozhodl ze seznamky odejít, a nechat tak štěstí na náhodě.
Po dvou letech jsem se však vrátil a jsem zde dodnes. Neříkám, že jsem díky seznamce neměl žádný vztah, vždy šlo jen o chvilkové užívání si z druhé strany, a to pro mne nebyla žádná láska.
Po takové době mohu říci, že seznamka postupem času ztratila své kouzlo a dnes nabízí pouze hrubé posuzování nebo "mrtvé profily," Myslím, že své štěstí jsem, když už mohl nalézt tak, kdysi... dnes je to skoro marné, ne-li nemožné.
Jsem už vlastně, taková zdejší skladová položka.
Martin


Nevzdávejte to!
Oba jsme hledali stabilní vztah, někoho s kým být, společné výlety a kladný vztah k dětem. Já jsem hledala 3 roky, Michal hledal 3 měsíce. Už už jsem nevěřila, že se s někým seznamím. Pak napsal Michal. Po necelých třech týdnech mne požádal o ruku a čtrnáct dní na to jsme se sestěhovali.
Kazdý den si užíváme si společných chvil a je nám spolu moc dobře. Děkujeme Seznamce a vzkazujeme ostatním - nevzdávejte te to!.
Jana a Michal


Někdy to prostě nevydrží
Vaše seznamka udělala mnoho lidí šťastnými. Za to jí mnohé díky. Jen kolik se narodilo capartíků. Já jsem také před 6 lety objevil obrázek krásné-pro mě té NEJKRÁSNĚJŠÍ ženy. Bylo to poslední únorový den-28.2.2014. Její modré oči mě uhranuly. Dodnes jsou pro mě jen ty jediné. První 2 roky vztahu byly krásnéjako sen. Objetí, polibky, milování-opravdu jako v ráji. Na jaře 2016 se začaly zatahovat mráčky. Oslavila jubileum, už tehdy jsem vycítil změny v jejím chování. Snažil jsem se být stále tím kým jsem byl - milujícím partnerem. Snad jsem také udělal nějakou chybičku, ale její chování bylo čím dál chladnějším. Vztah je nejen o sexu, ale i o tom mít toho druhého rád, pomoci mu když potřebuje podporu. Jedinou intimností byl polibek na dobrou noc. Už jsem nic nedělal dobře, bolely mě různé narážky. Miloval jsem ji - STÁLE JI MILUJI - ale už toho bylo na mě moc. Když jsem tam k ní přijel, vycítil jsem jakoby jsem tam překážel. Při snaze si to vysvětlit jsem byl vždy okřiknut-pak výčitky, že jsem to nechtěl řešit. Pořád ji miluji, ale koncem srpna jsem odešel, už jsem to dříve zažil - být vlakem-který je na vedlejší koleji. Nedejte se tím odradit-i těch pár krásných chvil za to stojí-já už to štěstí mít nebudu-ale v mém srdci navždy její obraz, na rtech její polibek, na vlasech její pohlazení zůstane. Nikdy Moji Cácorku nepřestanu milovat.
Boban


Poděkování
Dobrý den,
Jsem rád že, jsem mohl použít vašich služeb, díky vám jsem jsem se seznámil s tou nejbáječněší ženou.
Moc vám děkuji.
Vláďa


Ne vždy to vyjde...
Milá seznamko,
2015 jsem se seznámila s člověkem, se kterým jsem chtěla prožít zbytek života. Prožili jsme spolu necelých pět let vztahu. Po necelim roce začal být divný a opět trávil většinu času na seznamkach (prý údajně že si povídá) nakonec vyšlo najevo, že oblbuje ženy stejně jako mě.( Hlavně ty co mají svoje bydlení) Zjistil prý, že si nemá semnou co říct,zacalo mu vadit moje práce, že je psychicky na dně, nechtěl semnou travit volný čas, dovolenou a a přitom pořád sám někam odcházel? Zjistila jsem, že je i na seznamce stejného pohlaví a docela si to tam uzival, a mě zůstaly jen oči pro pláč, ale nejvíce je mě líto ostatních žen. Neříkám, že jsou všichni stejní, ale chci se o tom podělit. No nevím, jestli to tady mám v budoucnu zkusit znovu a jestli jo, tak už budu opatrná.
FJ


Stačil necelý týden
Děkuji Vašim stránkám. Neuběhl ani celý týden a seznámila jsem se s mužem, se kterým si od samého začátku rozumíme. Věřím, že díky Vám bude na světě o dva štastné lidi víc. Děkuji za Vaše služby.
Lia


Kamarád
Jste velice dobrá seznámka, díky Vám jsem nalezl kamaráda. Děkuji.
Roman


Věk netřeba řešit
Milá Seznamko.
Dlouho jsem váhal využít Vaše služby. Jsem letitý senior, 81 let. Po úmrtí mých dvou milovaných žen, manželky po 40ti letech a první lásky z dětství po 4 letech jsem se do vztahu nehrnul. Příležitostné návštěvnice mne nenaplňovaly. Samotnému v rodinném domku se zahradou je chlapovi smutno. Na radu dobré kamarádky jsem zkusil u Vás. Chvíli to trvalo /asi měsíc-nechci to rozvádět/ a pak se na můj profil ozvala. Nevím, kdo mi ji seslal, snad moje nebohé ženy, ale je to žena mých snů. Po dvou setkáních jsme se do sebe bláznivě zamilovali. Věk vůbec neřešíme a je nám spolu neskonale dobře. Oba se bojíme, abychom něco nepokazili.
Chci Vám tímto poděkovat za to, že jste a umožňujete být lidem šťastni, bez ohledu na věk...
Váš zamilovaný Olda


Poděkování
Dobrý den,
ráda bych seznamce velmi poděkovala, protože díky Vám jsem našla úžasného partnera.
Srdečně zdravím a přeji vše dobré.
Věra


Právě chystáme svatbu a založení rodiny
Dobrý den, před 3,5 lety jsem se na Vaší seznamce seznámila s mým nynějším snoubencem, právě chystáme svatbu a založení rodiny. Páry, které se seznámily skrze svého kamaráda, či při nějaké události, dovolené a podobně, mají vznik svého vztahu s touto osobou či místem spjaty. Vznik našeho vztahu je spjatý právě s Vaší seznamkou Seznamka.cz.
Jsme Vám vděční, kde jinde bychom se my dva poznali. Jelikož se jedná o virtuální místo seznámení, chtěla bych zjistit, kdo stojí za oponou, kdo je ta reálná osoba/osoby, kteří seznamku založili nebo stojí za jejím vývojem? Můžete mi prosím alespoň prozradit jméno zakladatele a napsat stručný příběh, kde a jak začal? Moc by nás to potěšilo. Rádi bychom o Vaší seznamce hovořili na naší svatbě. Udělali bychom Vám takové menší promo.
Srdečně zdraví
Šárka V.


K 1. Máji
Dobrý den,
již delší dobu si s manželem říkáme, že Vám musíme napsat a zároveň poděkovat a tak využijeme dnešní první Májový den.
Před 2 lety jsme se s manželem seznámili na Vaší seznamce a po roce od seznámení jsme si řekli na radnici "ano". Píšeme Vám, aby jste věděli, že Vaše práce (seznamka) má svůj význam i v dnešní době a lze takto poznat životního partnera. Kdyby nebylo Vaší seznamky, nejspíš bychom se nikdy nepotkali.
Moc Vám děkujeme za naše osudové seznámení a přejeme Vám v pracovním i osobním životě spoustu úspěchů a na seznamce spoustu dalších šťastných párů.
Hezký den Vám přejí
Míša a TomášCookies
Soubory cookies a další technologie používáme pro optimalizace stránek i pro marketingové a propagační účely. Informace o Vašem používání našich webových stránek sdílíme také s našimi sociálními, reklamními a analytickými partnery. Kliknutím na „Rozumím a přijímám“ souhlasíte s našim používáním souborů cookies. Pro více informací navštivte nastavení o souborech cookies.