Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Ahoj, najde se slečna, žena na společné běhání? Úroveň běhu, středně pokročilé :D Český Krumlov a okolí.

MužPosilovna 41 let Zlín

TOP  17.9.2019

Hledám kamarádku na rekreační posilování-klidně začátečnici, která má ráda pohyb a chtěla by zpevnit tělo, ale třeba i na rekreační běh, turistiku, plavání. Pokud jsou Ti tyto aktivity blízké a chybí Ti spřízněná duše, ozvi se.

Hledám kamarádku, alespoň trochu sportovně založenou slečnu, klidně začátečnici na rekreační běh, ale třeba i jízdu na kole, turistiku, plavání, wellness. Pokud jsou Ti tyto sporty a aktivity blízké a chybí Ti spřízněná duše, ozvi se, ve dvou je to lepší.

Není tady někdo, kdo by se, stejně jako já, chtěl naučit pořádně ovládat kánoi? Myšleno rekreačně. Nějaké zkušenosti jsou, už jsem jel 2x Vltavu. Do zimy se dá ještě leccos stihnout a po zimě tu máme jaro!

Najde se fajn parťák pro aktivity jako kolo, lyže a podobně?

MužOstatní... 39 let Praha

TOP  16.9.2019

Hledáme posily do naší beach volejbalové party.. V tuto chvíli máme kurt na ziimní sezonu na Pankráci v úterý ve večerních hodinách. Úroveň středně pokročilá, pohlaví smíšené :) .. Snažíme se to hrát tak, jak se to má hrát. Ale hlavní je se hejbat a zasmát se..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 69 let
Prostějov

MužBadminton 39 let Olomouc

TOP  16.9.2019

Ahoj, někdo na Badminton.

Hledám kamarádku na společné návštěvy městských lázní, bazénu, aquaparků, na vodní radovánky, rekreační plavání, sdílení atrakcí a případně i wellness, saunování.

MužBruslení 48 let Praha

TOP  16.9.2019

Hledám na občasné bruslení in-line , také začátečnici, která nechce bruslit sama. Napište v případě zájmu a přidejte fotku.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 69 let
Prostějov