Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Ahoj neznámá, nepůjdem se proběhnout? Já chodím občas běhat třeba na Hvězdu, Ladronku, Řepského lesoparku. Nebo se můžeme domluvit i jinde na Praze 5, 6, 13, 17 atd.

Hledám kamarádku na horskou turistiku (ČR a zahraničí). Převážně provozuji fast hike. Ležerní tempo mi moc nevyhovuje, ale zase úplně na doraz to pokaždé taky nemusí být, vše záleží na domluvě a aktuální chuti :-). Baví mě i trail running, ale v tom zatím nejsem profesionál :-). Klidně napiš, pokud jsem tě zaujal :-).

Ahoj, hledam partacku pro mix/intergender PRO wrestling. Pocita se enthusiasmus, vse ostatni mohu naucit, pripadne poskytnout i nejake vybaveni pro zacatek. Najdu podobne prastenou spriznenou dusi v holcicim tele ?

Ahoj. Hledám parťačku na obyčejnou turistiku v týdnu před/po práci kolem Brna. Převážně asi Moravský Kras a okolí. O víkendu občas klidně někam dál po kamkoli po celé ČR/SK. Možnost spojit i s geocachingem, sice už to nehraji, ale klidně se přidám. Případně mám zájem i o tenis (lehce pokročilý) nebo běhání. To ale spíše jen tak rekreačně. Jde mě hlavně o to být venku a něco se snažit dělat. Těším se :)

Najde se sympatická slečna cyklistka-bikerka (35-42 let), která si také ráda občas vyjede (nechce už sama) na horském kole do přírody-do terénu..(mimo asfalt), buď přes týden(odpoledne po práci) nebo o víkendu někam mimo po Čechách??

MužOstatní... 47 let Praha

TOP  23.3.2020

AHOJ :-) rád bych našel kámošku na sport někde po Praze. Nejlépe sporty: squash, badminton , tenis, in-line - případně navrhni co je zajímavý sport ve dvou - něco aktivního i když šachy zvládnu taky. Umím řídit lodě motorové i plachetnice, mám asi 200 potápěčský ponorů a co neumím, nebo jsem nezkusil se můžu naučit, nebo vyzkoušet. Fotku ti rád výměnou za tvou pošlu. A pokud jde o jméno tak jsem Marek :-)

Kamarádku, které už nebaví domácí stereotypDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 62 let
Praha
Muž | 57 let
Brno-venkov

Kamarádku na sport, výlety, procházky, kulturu nebo jakkoliv jinak příjemně strávený čas hledá nezadaný, příjemný, sportovně založený VŠ 42/195.

Hledam holku která má rada sport a nevadi ji trošku pohybu

Ahoj. Hledám pohlednou štíhlou kamarádku, která si ráda vyjde po lesních steskách, posedí u skleničky, zajde do divadla nebo na film. Baví ji chodit i mimo vyznačené stezky, má touhu po svobodě a nedrží se jen všeobecně zajetých názorů většiny. Za případné odepsání děkuji. Jsem pohledný mladý muž, sportovní postavy s tmavými vlasy a modrýma očima. :) Setkání možné kdykoli se dohodneme a kdekoli v rámci dostupnosti. Praha a severovychod ;) Těším se Zdeněk

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 57 let
Brno-venkov
Muž | 62 let
Praha