Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

Ahoj, hledám fajn sympatickou holku (25-40) pro vzájemnou motivaci zvednout se z gauče a vyrazit v týdnu na různé výlety na kole v okolí Prahy -Beroun, Amerika, Úvaly, Vrané, prostě kamkoliv okolo. O víkendech Písecko nebo někam po republice. Horské kolo, trasy 50-70km, někdy i dál. Žádné šílené tempo, ale taky žádné pomalé projížďky, prostě střed. Holku co jí nebaví když jí každou chvilku někdo předjede:-) Ve dvou můžeme, tak se hlaste jednotlivě, trojky, čtyřky a další skupiny mají smůlu:-).

Hledám kamarádku co se mnou bude chodit na nudaplaž. Pokud jsi ještě nebyla a láká tě to, nevadí. Všechno je jednou poprvé. Sezóna pomalu začíná tak se neboj napsat i když by jsi to chtěla jen zkusit.

ŽenaOstatní... 45 let Praha

TOP  31.3.2020

Ahoj :) Potkala bych tady ženu, která také hupuje? Mám dvě obruče a zvládnu toho docela dost, nicméně bych chtěla hupika ovládat o něco víc :) Třeba nad koleny mi nejde... Nejraději točím - tančím v přírodě. Praha, Stará Boleslav, Vinoř, Lysá?

Hledám spolujezdce, spolujezdkyni pro MČR HA v rally, vůz Škoda 130LR. Zkušenosti a sponzoři vítáni.

Hledám někoho na kolo a na procházky.

Najdu nějakou ženu, která ráda běhá, nebo chce s běháním začít. Rád bych našel parťačku na běhání, případně i na kolo. Raději dlouhodobě. Můžeme při tom probrat spousty věcí aby nám to lépe běhalo a vzájemně se podporovat. Začátečnici zaučím, pokročilejší uvítám :-) Je zde taková?

Štíhlý VŠ 55/172 by rád poznal sympatickou kamarádku pro občasné projížďky na kole, in-linech, společně si zaběhat, ale třeba i posedět. Nejlépe z P10, 9 nebo 4, v době rouškové, možná i po ní :-)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 57 let
Brno-venkov
Muž | 41 let
Brno

Hledám parťáka z Prahy do 30 let na projížďky na kole po cyklostezce z Prahy směrem na Řevnice.

Je to tady samý svalovec, a tak rád bych se seznámil se svalnatým chlapem, který má doma vlastní menší fitko.Je tady někdo takový z Prahy?Rád bych k takovému pravidelně chodil.

Ahoj, také se Ti nechce jezdit sama?Pak se ozvy, můžeme si cyklovýlety užívat společně.Slušný, pohodář možno přejet autem i někam dál, jsem rád v přírodě, poznávání, koupání, houby, hospůdka a vše co nás napadne, trasy od 30km , ale možno i 100km .V týdnu i o víkendu.Možno jet i na vodu, nebo cokoli na čem se domluvíme.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Brno-venkov
Muž | 41 let
Brno
Muž | 62 let
Praha