Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

Hledám kamarádku, která by se mnou chodila plavat do bazénu - třeba čtvrtky nebo pátky večer, případně někdy o víkendu (třeba hned zítra v neděli 26.1.).

Ahoj ! Hledám spoluhráče/spoluhráčku na badminton - rekreačně, úroveň asi středně pokročilá ? :-)) Prostě si fajn zahrát a hýbat se. Ráda bych chodila 1x týdně, dle dohody. Mohu i o víkendu. Těším se.

MužLyžování 54 let Praha

TOP  20.1.2020

Ahoj hledám lyžaře nebo lyžařku který chce jet na jednodení lyžovaní do Herlíkovic nejsem sponsor...jen pohodovy den na lyžích...

MužLyžování 54 let Praha

TOP  19.1.2020

Našlo by se děvče, paní na lyžovačku? Sjezd i běžky, rekreačně, tuzemsko.

MužBadminton 50 let Ostrava

TOP  18.1.2020

Hledám milou dámu s úsměvem a raketou na badminton, nebo i tenis, co by si ráda zašla pinknout alespoň jednou týdně. Mohu někdy i dopoledne.

Hledám spoluhráče/spoluhráčku na dvouhru badminton v úterý 16-17 hod v Brně.

Ahojky rád bych našel kamarádku na trávení volného času. Mám rád přírodu, sport zejména lezení a plavání.Hledám ženu na společné lyžování do Rakouských Alp, jednodenní na Wurzeralm, jen 200km z Č. B. Kdykoliv. Najdu?

Hledám partak/prartacku na pohodovou dovolenou na kolech Lago di garda s ck v květnu 2020. www.cktoufar.cz